Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

BG restorani v2.0

Featured Replies

U grmecu se popravila klopa il sam se istripovao? Bas mi je bio mamac za turiste. Godinama nisam usao. Solidna becka i ok moravska 

  • Replies 1.8k
  • Views 168.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • ZokiAsov
    ZokiAsov

    Sad te na ulazu pitaju hoces u pucacki ili nepucacki deo

  • Hajde malo da razjasnimo stvari - Tata Mata je izvorno jadranski restoran u Dalmatinskoj ulici. Zove se Tata Mata jer je jedan vlasnik sin čuvenog profesora FDU Mate Miloševića i oni su stanovali u to

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    džeri restoran, bečka šnicla sa pire krompirom pajz sad 3870 din

Posted Images

Jeste, promenili su kuvara prošle godine i sad je sve neuporedivo bolje. Naleti četvrtkom ili petkom oko 12-1, imaju strašne praseće bajadere.

Ja sam naleteo kad je bila bajadera Hana Adrović
 

Kafana Merak, na Senjaku, na mestu gde je bio W sushi. Od onih upeglanijih mesta, bez gvozdena pegla/naćve/sitan vez kiča.

 

Konobar 'nako, klopa uglavnom top. Moravska zakiva, pirotska peglana osrednja, ovčija stelja jako dobra, lebac topao i domaći. Sukana pita bogata, ne premasna, debljih kora. Beli sirevi, ovčiji i koziji, masni, zreli, odlični.

 

Švajsovani ćevap solidan, pljeska odlična. 

Dobra i sočna starinska oblatna na kraju.

 

Cca 25e po glavi, po rakija i pivo.

 

Vratiću se.

Prijatno iznenadjenje danas - kineski restoran u Radničkoj. Kuvar Kinez, velike porcije i hrana ne pliva u soja sosu.

Spoiler

IMG_4950.thumb.jpeg.2bb907472d862337c8806ca5dca1e074.jpegIMG_4953.thumb.jpeg.b021d13632f471cb8f671c2b98978b1d.jpeg

 

pod lozom ima par noviteta na meniju.

 

moravka iz furune je najbolje prasece pecenje koje sam jeo u poslednjih bar 5 godina, ako ne i vise.

 

jagnjece bajadere (zaboravih kako se stvarno zove jelo) u demiglas sosu sa aromatizovanim pireom. ja nesto nisam fan jagnjetine koja nije sa raznja, ali ovo je bas ozbiljno jelo, vrhunski!

 

pohovani mozak i beli bubrezi na par nacina ce morati da sacekaju neku narednu posetu.

 

pola kile pecenja, porcija jagnjetine, pecena ljuta, kupus salata, kilo belog, kilo sode, 2 kafe, kadaif, ispod 6000 dinara. 

 

za subotnji rucak valja rezervisati par dana unapred, posto ja to nisam uradio, sedeo sam za zokijevim stolom. :)

 

edit

e da, kad se zvezde poklope imaju i kokoreci, koji izuva iz cipela.

Edited by nenad

Mi smo jeli te bajadere (evo ni ja ne mogu sa setim tacnog naziva), repove, mandzu, papke, pihtije i salatice i naravno onaj proprzeni masni zacinjeni lebac. Repovi su me oduvali mada je sve bilo dobro. Jedini "problem" je sto je hrana bas jaka tako da je najpametnije izbeci predjelo i nalivati se kiselom. Od ranije su mi i kobasice ostale u secanju.

 

Cene su smesne ako uporedis sa ostalim restoranima u BGu. Zoki je car. 

Primećujem da se ovde najviše cene veliki komadi mesa. Nikakav fajn brekfasting ili dajning ili nedajbože nešto na čačkalicu. :fantom:

2 minutes ago, Boksi said:

Primećujem da se ovde najviše cene veliki komadi mesa. Nikakav fajn brekfasting ili dajning ili nedajbože nešto na čačkalicu. :fantom:

 

nisu kod zokija porcije ogromne, ali je hrana uglavnom jaka (bar ono sto ja jedem), pa zaista nije preporucljivo uzimati i predjelo i glavno jelo, ako neces da se usvinjis. najpametnije je za vece drustvo uzeti par predjela i par glavnih jela i to je onda ok. mada ja radije ili ostanem na predjelu ili ga preskocim skroz.

5 minutes ago, nenad said:

 

nisu kod zokija porcije ogromne, ali je hrana uglavnom jaka (bar ono sto ja jedem), pa zaista nije preporucljivo uzimati i predjelo i glavno jelo, ako neces da se usvinjis. najpametnije je za vece drustvo uzeti par predjela i par glavnih jela i to je onda ok. mada ja radije ili ostanem na predjelu ili ga preskocim skroz.


Mislila sam na topic, ali hvala za info svakako :D
 

Juče svratili u Piatakiu na Novom Beogradu, kod Novakovog restorana. Sve je bilo dobro, a jeo sam samo povrće, sireve i malo hleba, pošto sam posle išao u Grmeč na mesinu. :D  Zapečena feta, hleb sa maslinovim uljem i belim lukom, tzatziki, paradajz i sir u patlidžanu, neka dobra salata sa crnim maslinama i ne sećam se čime još, baš valjano. Ovi moji su jeli i piletinu, kažu da je super.

 

Mondijal cevapi u Kestenu su i dalje vrhunski. Cene skoro pa predratne. Osetno nize od ostalih kafana tog ranga

“Devetka”, Košutnjak.

Volim baštu njihovu.

 

Šopska odlična.

Grilovano povrće odlično.

Ćuretina u sosu od pečuraka prilično djonasta.

Nisam srećna.

Muž kaže da su ćevapi ok.

 

 

Meni je bolji Rubin, nedaleko odatle.

@Milošica A restoran na ski stazi?

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.