November 23, 2025Nov 23 I zvanično diskvalifikovani. Mid team sa najjačim bolidom i dobrim vozačima...
November 23, 2025Nov 23 2 minutes ago, Engineer said:Uze Maks titulu ni kriv ni dužan I dalje je Lando favorit ali ne bi bilo "ni kriv ni duzan". Ko god osvoji, zasluzio je.
November 23, 2025Nov 23 Kako FIA rezira majstorski:Norris 390Piastri 366Verstappen 366Samo da se zakuva i produzi neizvesnost do samog kraja..
November 23, 2025Nov 23 26 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:cekaj u kvalama su bili ok?ako sam dobro razumeo, ta podna daska bolida je pricvrscena nekim srafovima koji se steluju da bi ti bolid bio nizak, ali ne prenizak. no onda se desava tokom trke, iz milion faktora, da se grebe asfalt i trose ti srafovi pa popuste i onda ti je bolid prenizak po pravilima. onako, bas cudan splet okolnosti, pravo pitanje po meni je sto se meklaren uopste zajebava, trebaju im otprilike top5 plasmani u preostalim trkama da potvrde titulu.
November 23, 2025Nov 23 31 minutes ago, Jimmy Kowalski said:Kako FIA rezira majstorski:Norris 390Piastri 366Verstappen 366Samo da se zakuva i produzi neizvesnost do samog kraja..Ovo je ipak bila McLaren rezija.
November 23, 2025Nov 23 1 hour ago, goofs said:ako sam dobro razumeo, ta podna daska bolida je pricvrscena nekim srafovima koji se steluju da bi ti bolid bio nizak, ali ne prenizak. no onda se desava tokom trke, iz milion faktora, da se grebe asfalt i trose ti srafovi pa popuste i onda ti je bolid prenizak po pravilima. onako, bas cudan splet okolnosti, pravo pitanje po meni je sto se meklaren uopste zajebava, trebaju im otprilike top5 plasmani u preostalim trkama da potvrde titulu.Da, tokom kvalifikacija i ne moze da se potrosi toliko da predstavi problem. Moze tokom trke. Ali ako je to deo Parc Ferme pravila (nisam siguran) onda su morali to da ukalkulisu i podignu bolid za kvalifikacije. To bi ih usporilo. Jebiga, svesno su se igrali, dobili su kaznu i kraj. Netflix ce da peva.1 hour ago, Downforce said:Ovo je ipak bila McLaren rezija.Tako je. Sami se ubili.Potezi direkcije trka ipak i van toga nisu bas jasni. Posebno kako Max nije kaznjen u Meksiku za bukvalno divljacko ponasanje na stazi.
November 23, 2025Nov 23 Videlo se kako u poslednjih nekoliko krugova oba Meklarena baš mnogo varniče po sredini bolida, tačno gde je ta daska. Verovatno su spustili bolid maksimalno da dobiju na prianjanju, pa su zategli šrafove pola kruga slabije i eto belaja.
November 24, 2025Nov 24 hit je da landa nisu prikazali poslednja dva kruga kad je gubio 5 sec po krugu. jebo to, daj antonelija i leklera i pjastrija.uglovi:
November 24, 2025Nov 24 Ako ovo nije kreirano, a ne moze niko da se krivi vise ako to pomisli jer klikovi show i pare, onda ce biti bas veselo jer se kreira pritisak na sve. Max nema nista da izgubi pa je to njegova najveca prednost, ali nerealno je da slavi jos dva puta i da Noris ovo ispusti. Nije tesko pretpostaviti ni da mu je ovo jedina prilika da bude sampion f1 u karijeri. Sve je moguce.
November 24, 2025Nov 24 Konkretno nema niceg spornog u diskvalifikaciji. Sami pali, sami se ubili.Medjutim, a o tome smo pisali vec nekoliko nas, kad pogledas kojim putem ide sam sport, kakve se staze favorizuju, kad pogledas nekonstantan sistem kaznjavanja, kad pogledas strukturu vikenda sa sprint trkama, nije ti ni malo tesko da razumes zasto postoji sumnja u reziranje sampionata. I to ne konkretno na vodenicu nekog vozaca, vec im je jedino bitno da bude ekstremno neizvesno do samog kraja i da tenzije budu na piku kada treba. Tako da to definitivno jeste reziranje ali ne u korist nekog vozaca vec u korist netflix budalastina.
November 24, 2025Nov 24 Ma jednostavno je, interesovanje za preostale dve trke je sada procentualno ko zna koliko skocilo.
November 26, 2025Nov 26 Newey naredne godine team principal Aston Martina. Nikad nije imao tu rolu ako se ne varam, baš me zanima kako će to da izgleda.
Create an account or sign in to comment