November 8, 2025Nov 8 Max na 16. mestu, a Tsunoda ne sme ispred Maxa pa je 19. Edited November 8, 2025Nov 8 by JPM
November 8, 2025Nov 8 Da, ukljucih se na q2, nisam očekivao da je max otpao pre toga. Tsunoda standard
November 8, 2025Nov 8 dal je realno da je norris ovoliko pojacao da niko ne moze da ga isprati.pia me smorio kao niko do sada...
November 9, 2025Nov 9 Max startuje iz pita očekivano, menjali ceo PU i podešavanja bolida, vratili stari pod, itd. Od jutros kiša i hladnije u Sao Paulu nego prethodna 2 dana, tokom trke se očekuje neka light rain varijanta…
November 9, 2025Nov 9 Samo da mu ne pukne guma 😂Ako mu ne pukne opet guma ide on u prvih deset 😂 Edited November 9, 2025Nov 9 by elementary
November 9, 2025Nov 9 15 minutes ago, JPM said:Posto je ludi Piastri izbacio Leklera, Max ide na podium.Tesko, Mercedesi su dobri tako da je p5 maximum danas za Maxa (naravno ako ne bude dodatnog sranja ispred/SC)
November 9, 2025Nov 9 Jbg moglo je mnogo bolje i duže za tvrdim gumama . Da je upao SC kad je bio ispred Norisa 😀 Edited November 9, 2025Nov 9 by elementary
November 9, 2025Nov 9 4 minutes ago, ducca said:Tesko, Mercedesi su dobri tako da je p5 maximum danas za Maxa (naravno ako ne bude dodatnog sranja ispred/SC)Ali ce morati opet u boks obojica Merca?
November 9, 2025Nov 9 Sad kad se zaglavi točak 😀Nije ovo gotovo .Red je na Meklaren da zabrljaju nešto . Edited November 9, 2025Nov 9 by elementary
Create an account or sign in to comment