December 3, 2025Dec 3 Gde će Lewis?...Ma idi bre, menja ga za FP1. Edited December 3, 2025Dec 3 by smooth.Op ja debil
December 7, 2025Dec 7 9 minutes ago, Lezilebovich said:Sta mislite, da li bi Piastri vise voleo da Lando bude sampion ili Max ?on
December 7, 2025Dec 7 15 minutes ago, Lezilebovich said:Sta mislite, da li bi Piastri vise voleo da Lando bude sampion ili Max ?Mislim da ga zabole ako ne on.Oscar na tvrdim pocinje..
December 7, 2025Dec 7 koliko je Lando pasivan, kao da je random trka u sred sezone. ne može da osvoji titulu baš bez imalo rizika
December 7, 2025Dec 7 Ne treba mu da ulazi u duele, kad mu i 3. mesto savrseno odgovara. Piastri ima luksuz da rizikuje..
Create an account or sign in to comment