October 26, 2025Oct 26 1 minute ago, Jimmy Kowalski said:Kakva dziberska publika koja zvizdi Landu..Kao i Srbi 😂😂😂
October 26, 2025Oct 26 I max i lecler da se sutiraju u dupe od srece ako im ostanu ove pozicije. I jednom i drugom oprostena bar po jedna kazna. Max za ono bacanje u luisa a lecler se provukao na pocetku u celoj guzvi za izlazak sa staze nekaznjeno. Sad moja omiljena trka… kakav ce to krs i lom da bude.
October 28, 2025Oct 28 Berni danas 95. rodjendan, red je da mu se poželi da pregazi 100, a za dalje ćemo videti
October 29, 2025Oct 29 On 27. 10. 2025. at 0:25, Guuundogan said:Sad moja omiljena trka… kakav ce to krs i lom da bude.Hoćemo dodole?R E G E N M E I S T E R
November 8, 2025Nov 8 Kimi prijavio da je Lando presao prvi, podigao vodu a onda naisli Piastri, Colapinto i Hulk.
November 8, 2025Nov 8 3 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:jeziv udes bortoletaJesi video za koliko je promasio da sidewayuje Albona.To bi bilo teska povreda Albona.
November 8, 2025Nov 8 ma da, mislim da nema sansi da oni nameste bolid za kvale. ne xnam koliko ga je pia unistio
November 8, 2025Nov 8 Šta je ovo lebtijebem .Uspeli su da useru ovaj bolid za sve pare kad najviše treba .
November 8, 2025Nov 8 Ne bi me čudilo da sutra i ovi iz Meklarena zaseru 😂Noris skoro nije izleteo za razliku od kolege 😀 Edited November 8, 2025Nov 8 by elementary
Create an account or sign in to comment