October 26, 2025Oct 26 11 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:otkud ti ovo za prepisivanje setapa?Pricali su o tome na F1TV, da je cesto bio slucaj da Lando bolje podesi bolid, da onda Oskar u subotu dobije Feedback i iskopira Landov setup, i onda odveze bolje kvalifikacije na istom setupu.Koliko je tacno, ne znam. Mozda na to misli duca.
October 26, 2025Oct 26 Stela je juce za Sky pricao da Oskar generalno ima vise problema od Landa kad je podloga staze jako topla zbog cega bolidi proklizavaju vise nego sto je uobicajeno, a zadnje dve trke su bile upravo takve.
October 26, 2025Oct 26 Rekao je, zapravo, u intervjuu za F1TV, da Pjastri treba da nauci jos neke stvari u voznji, kako vozacki da savlada probleme odnosno da voznju prilagodi odredjenim problemima ili prosto vozilu kao takvom u odredjenoj situaciji. Ako Pjastri nema neki fundamentalni problem sa autom (neki kvar koji nisu detektovali, sto je sasvim moguce, pa koliko puta su otkrivane polomljene sasije i slicno, a da to uopste nije bilo ocigledno; ili mu je recimo PU na izmaku, sto rece Ducca, sto mi ne deluje logicno jer je Pjastri imao prostora za zamenu i podnosenje kazne, za sta je sad vec zaista kasno) onda je prosto do njegove forme/glave/cega god. Od starta u Singapuru i onog kontakta sa Landom on je u fazonu "jel cemo tako braco da se igramo?" i neke vrste paralize, bar tako deluje. Ako se ne trgne iz toga, ova dvojica ozbiljno imaju sanse.
October 26, 2025Oct 26 36 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:otkud ti ovo za prepisivanje setapa?Samo naglas razmišljanje, sada kada su head 2 head za titulu verujem da i njihovi interni timovi više ne dele povratne informacije oko setup-a tokom petka i subote (ako su možda i delili u ranijem delu sezone). Prošlu trku je bila priča da su u RBR razdvojili setape Maxu i Yukiju u petak i ispostavio se bolji odziv na Yukijevom bolidu pa su samo prepisali postavke i Maxu, tako nečega u McL vrv da nema. (pri čemu da - sve je podredjeno Maxu u RBR, ali verujem da bi prepisali setup Yukiju da je u petak bilo obrnuto)
October 26, 2025Oct 26 od svega samo za Luisa kazna?ućutali se svi, ne puštaju ni radio Edited October 26, 2025Oct 26 by levi
October 26, 2025Oct 26 Kakav finis jbt . Mogao je Max na drugo mesto čak .Jebale ih žute zastave . Na kraju jedan očajan vikend nije ispala velika šteta .
October 26, 2025Oct 26 Nema ništa od Pjastrija ,biće borba izmedju Maksa i Landa .Ima beše još dva sprinta ? Edited October 26, 2025Oct 26 by elementary
October 26, 2025Oct 26 4 minutes ago, Have_Fun said:SranjeOduzeli nam 2 dobre borbe...Kakve veze je imao Sainz negde iza....doduše, oprostili su Maksu kaznu, ima tu neke pravdeIdemo ispočetka.
October 26, 2025Oct 26 9 minutes ago, elementary said:Nema ništa od Pjastrija ,biće borba izmedju Maksa i Landa .Ima beše još dva sprinta ?Da, jos dva sprinta i 4 feature trke.Nije Oskar van trke ni blizu.Bukvalbo samo jednom od njih da se desi kvar, najebo je.
Create an account or sign in to comment