August 3, 2025Aug 3 Leclerc opasno nervira sa ovim drama queen ispadima. Po navici ce uvek da napadne ekipu sto ga kao ne slusa, tako i ovog puta kao da je ekipa kriva sto je bolid izgubio kompetitivnost u drugoj polovini trke. I sad slusam izjavu posle trke, priznaje da nije znao sta je tacno uzrok i da su mu iz ekipe rekli da je bio problem sa sasijom (pretpostavljam neko ostecenje), zbog cega je gubio na brzini..
August 3, 2025Aug 3 Dobra stvar vezano za ovu situaciju sa dominacijom Papaje je sto ce oni u ovom tempu osvojiti sampionat konstruktora jedno 5-6 trke pred kraj matematicki (sustinski vec jesu) i onda ce bukvalno moci da dozvole cak i ulicnu tucu dvojca vozaca.
August 3, 2025Aug 3 Navodno je Ferari imao previše nizak bolid i plank na podu se trošio preko granice prihvatljivosti zato su mu u poslednjem stintu prepumpali gume da bi povećali visinu bolida, a sumnja se delimično i u drugom stintu. Tu je nestala brzina, mada se do poslednjeg pita i držao.Russel izjavio da misli da je Leclerov bolid možda bio i neregularan, mada to nije neka verodostojnost.U ostalim vestima nema dalje istrage protiv Maxa, utvrdjeno da nije bilo kontakta plus se Ferari i Luis nisu dalje žalili. Edited August 3, 2025Aug 3 by ducca
August 22, 2025Aug 22 A roundtable like no other, bringing together Mika Hakkinen, Mario Andretti, Nigel Mansell, Alain Prost, Sir Jackie Stewart, Emerson Fittipaldi and Jacques Villeneuve
August 26, 2025Aug 26 Pa nece sigurno da pocnu sa juniorima, treba im iskustvo bar kod vozaca, ako nemaju u organizaciji Edited August 26, 2025Aug 26 by Lezilebovich
August 29, 2025Aug 29 Ionako će se vozikati na začelju, taman... penzionerski In other news, Aston Martin opasan u FP1 i FP2 na Zandvortu.
August 31, 2025Aug 31 Ferari je uklet.Žestoko uklet tim.Luda neka trka.Alonso čas u poenima čas van i blizu poslednjeg mesta, sad opet u poenima.. ludilo 😀
Create an account or sign in to comment