September 7, 2025Sep 7 1 minute ago, Mr.Mxyzptlk said:vratio bih mu poziciju nikad.Pa nije ni trebalo. Greska u boksu.
September 7, 2025Sep 7 2 minutes ago, ducca said:Ekipa iz Wokinga je baš woke Doneli jedinu ispravnu odluku.
September 7, 2025Sep 7 Mislim da lando ovo nije ni trazio. Bukvalno je ucutao nakon stopa.Sramota za tim. Oscar bezveze kaznjen.
September 7, 2025Sep 7 jel neko ukacio sta su rekli oskaru kao opravdanje za propistanje? branili su se od leklera, wtf??
September 7, 2025Sep 7 Just now, Mr.Mxyzptlk said:jel neko ukacio sta su rekli oskaru kao opravdanje za propistanje?branili su se od leklera, wtf??inicijalno. Nisu ocekivali spor stop landa.Hteli su da zadrze pozicije.
September 7, 2025Sep 7 znaci pogresili su i onda ttaze vracanje pozicije?pod kojim izgovorom? pa tacno treba oskar da im jebe mater za ovo
September 7, 2025Sep 7 1 minute ago, Mr.Mxyzptlk said:znaci pogresili su i onda ttaze vracanje pozicije?pod kojim izgovorom? pa tacno treba oskar da im jebe mater za ovoIsto kao sto su trazili od Landa da vrati poziciju u Madjarskoj..
September 7, 2025Sep 7 Just now, Mr.Mxyzptlk said:znaci pogresili su i onda ttaze vracanje pozicije?pod kojim izgovorom? pa tacno treba oskar da im jebe mater za ovoPre stopa rekli su landu da ce prvo pozvati oskara i da nece viti promene pozicije nakon boksa. Ali su zajebali stop landa.Vracanje pozicije je skroz neopravdano i nefer. Lando nije ni trazio. Uzasna odluka.
September 7, 2025Sep 7 1 minute ago, Jimmy Kowalski said:Isto kao sto su trazili od Landa da vrati poziciju u Madjarskoj..Nije isto. Tamo nisu sjebali pit oskaru, lando se tad durio bezveze, to je bio dogovor.Ovo uporedi recimo sa silverstonom. Tad je oskar trazio neopravdano da dobije pobedu. Danas cak lando nije nista ni rekao. Ovo je bas lose odradjeno.
Create an account or sign in to comment