Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

F1 2022-

Featured Replies

1 minute ago, Mr.Mxyzptlk said:

vratio bih mu poziciju nikad.

Pa nije ni trebalo. Greska u boksu.

  • Replies 3.1k
  • Views 129.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Lezilebovich
    Lezilebovich

    Koja radio komunikacija Ferarija          

  • O, da... Upravo se vratih sa red bull ringa. Mix exita, guche, Oktober festa, sajma automobila, pihtijade i prvomajakog uranka. Satori sa austrijskim folkom, perece, Kari wursti, tocilice sa ledenom v

Posted Images

max on point

Ekipa iz Wokinga je baš woke Jova

Edited by ducca

2 minutes ago, ducca said:

Ekipa iz Wokinga je baš woke Jova

Doneli jedinu ispravnu odluku.

Sramoti se Meklaren.

smorila monza u pm

ladno sam zaspao negde oko 15 kruga..

Ne moze da smori kad je Max tu .

Mislim da lando ovo nije ni trazio. Bukvalno je ucutao nakon stopa.

Sramota za tim. Oscar bezveze kaznjen.

jel neko ukacio sta su rekli oskaru kao opravdanje za propistanje?

branili su se od leklera, wtf??

Just now, Mr.Mxyzptlk said:

jel neko ukacio sta su rekli oskaru kao opravdanje za propistanje?

branili su se od leklera, wtf??

inicijalno. Nisu ocekivali spor stop landa.

Hteli su da zadrze pozicije.

znaci pogresili su i onda ttaze vracanje pozicije?

pod kojim izgovorom? pa tacno treba oskar da im jebe mater za ovo

1 minute ago, Mr.Mxyzptlk said:

znaci pogresili su i onda ttaze vracanje pozicije?

pod kojim izgovorom? pa tacno treba oskar da im jebe mater za ovo

Isto kao sto su trazili od Landa da vrati poziciju u Madjarskoj..

Just now, Mr.Mxyzptlk said:

znaci pogresili su i onda ttaze vracanje pozicije?

pod kojim izgovorom? pa tacno treba oskar da im jebe mater za ovo

Pre stopa rekli su landu da ce prvo pozvati oskara i da nece viti promene pozicije nakon boksa. Ali su zajebali stop landa.

Vracanje pozicije je skroz neopravdano i nefer. Lando nije ni trazio. Uzasna odluka.

1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

Isto kao sto su trazili od Landa da vrati poziciju u Madjarskoj..

Nije isto. Tamo nisu sjebali pit oskaru, lando se tad durio bezveze, to je bio dogovor.

Ovo uporedi recimo sa silverstonom. Tad je oskar trazio neopravdano da dobije pobedu. Danas cak lando nije nista ni rekao. Ovo je bas lose odradjeno.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.