Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

F1 2022-

Featured Replies

Pavle i Srle, kukavni strucnjaci iz fotelja. Oni bi vozili, iako u zivotu nisu seli u bolid..

  • Replies 3.1k
  • Views 129.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Lezilebovich
    Lezilebovich

    Koja radio komunikacija Ferarija          

  • O, da... Upravo se vratih sa red bull ringa. Mix exita, guche, Oktober festa, sajma automobila, pihtijade i prvomajakog uranka. Satori sa austrijskim folkom, perece, Kari wursti, tocilice sa ledenom v

Posted Images

Slazem se da tupe ali legitimno je pitanje cemu plave gume?

Plave gume su za ekstremno vlaznu stazu. Ali koliko su bolje za voznju, toliko su lose po vidvljivost jer izbacuju mnogo vecu kolicinu vode od zelenih. Nema trkanja kada je jaka kisa i jako vlazna staza. Kada se stvore uslovi za zelene gume, onda moze biti trkanja, pod uslovom da ne bude izletanja van staza i cestih SC-a..

Pa to ti kazem, beskorisne su plave jer dizu toliko vode da je trkanje nemoguce.

Ja stvarno ne kapiram da toliko ne moze da se vozi po kisi a vozilo se kroz celu istoriju F1.

Bezbednost F1 se vremenom drasticno popravila. Nekada su se gubili zivoti najnormalnije, pa su se hvala Bogu vozaci pobunili i mic po mic izborili da ono sto je nekada bilo normalno, vise nije. Nekada se normalno vozilo iako su pored staze parkirana vozila, pa se sa tom praksom prestalo. Odmah izlazi na stazu SC ili barem VSC rezim i prekidas trkanje. Ako ne mozes da to resis relativno brzo, mora recimo i ograda da se popravlja, crvena zastava. U Nirburgringu 1976 se nije smelo voziti i Lauda ne bi nastradao. Kao sto nije trebalo da se vozi VN Japana te godine, iako niko nije nastradao. Evo sad cujem nase vajne komentatore koji se pitaju sta bi Senna rekao danas. Senna je posle pobede na najkracoj trci u Adelaidu rekao da nije trebalo voziti.

Prosto, moze da se vozi po kisi, ali ne ako je jako vlazna staza i narusena optimalna vidljivost. Mora da postoji minimum uslova. Nekada se o tom minimum nije vodilo racuna, sada se vodi.

Malo fotki iz garaže RB dok čekamo da devojčice sednu u bolide

IMG-c2a3e770c555a8ace3261537671cb31d-V.jpg

IMG-9a1fe7f3eecf23d5a544d9221caa79cc-V.jpg

IMG-aa71cd4c74d45d6ed8eb3bc948463399-V.jpg

IMG-09c5b2c42928d9b8b225ff63f6f1bcec-V.jpg

IMG-9a1fe7f3eecf23d5a544d9221caa79cc-V.jpg

Nakon svih mogucih trka koje sam video i meni je neverovatno da se ovo vozi ovako oprezno.

bravo mali

Mclaren je podesio bolide razlicito. Ukupno vreme je isto ali po sektorima dosta drugacije.

Hamilton dosta bolji u trci, u odnosu na katastrofalne kvalifikacije.

Lando ocigledno ne planira da menja ponovo gume.

6 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Lando ocigledno ne planira da menja ponovo gume.

Javili su mu na radiu da ce obojica probati do kraja. Ne znam za Oskara da li ce uspet.

Bele su C1

Zute su C3.

Piastri gura maksimalbo, ici ce u box sigurno.

suludo bi bilo da ode sada...

Nece...sad je kasno.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.