September 7, 2025Sep 7 1 minute ago, JPM said:Nije isto. Tamo nisu sjebali pit oskaru, lando se tad durio bezveze, to je bio dogovor.Ovo uporedi recimo sa silverstonom. Tad je oskar trazio neopravdano da dobije pobedu. Danas cak lando nije nista ni rekao. Ovo je bas lose odradjeno.Ja kazem sta su porucili Oscaru. Za njih je isto.I sada su uradili jedinu ispravnu stvar. Da dve trke zaredom sjebu trku Landu, niko im ne bi poverovao da je slucajno. Zato im je bilo vazno da OScar vrati poziciju. Mogao je da odbije, ali nije, kao sto nije ni Lando onda.
September 7, 2025Sep 7 Evo objašnjenja Andree, za nekoga ko možda ne gleda post race show na F1TV. Dakle, dobro se izvuko. Rekao je da je sama činjenica da je Oskar prvi dobio box uticala da on bude na stazi ispred landa nakon sekvence bokseva. Kaže da su prvo pozvali Landa, čak ni spor box ne bi uticao i Lando bi bio ispred. TO je vrlo moguće tačno. Ne menja na činjenici da su zasrali box ali je zaista tačno.
September 18, 2025Sep 18 3 hours ago, Mr.Mxyzptlk said:opa V8 se vraca 2031.Gde si to video, ne nalazim vest?
September 20, 2025Sep 20 glupi leklerkau na koliko je bio pjastri da postavi vreme.. Edited September 20, 2025Sep 20 by Mr.Mxyzptlk
September 20, 2025Sep 20 Max je tata dok se svi muče on leti 😀Definitivno je druga priča sa njihovim bolidom ,šteta sto kasne ove sezone neće biti dovoljno da Max osvoji . Edited September 20, 2025Sep 20 by elementary
Create an account or sign in to comment