Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

3 minutes ago, Meazza said:

 

I nije poenta da li je to cudno ili ne, nije ni meni cudno. Poenta je da li je morao da se srece s njim ili nije. Ako nije (a nije), onda je to njegov izbor i to je ono sto je problem.

 

Sreo se sa kurtom i murtom poslednjih par meseci, od činovnika SNS sa dna kace, do tik tokera koji mu u usta priča viceve o Federeru i Nadalu. Ne kontam odakle to zblažnjavanje odjednom što će se videti sa predsednikom Srbije u zvaničnoj poseti. Ako ga ovaj pozove preko zvaničnih puteva, naravno da neće odbiti. 

 

Da li mi je drago zbog toga, fuck no, naravno.

Link to comment
5 minutes ago, Ras said:

Edit: Ili Srbija prosto dobija GS turnir. Mislim da imamo obezbeđena prva dva nosioca.

 

Bio bi fazon da ne može da igra Beograd Open ako se ne vakciniše :tongue:

 

  • +1 1
  • Haha 7
Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

 

Sreo se sa kurtom i murtom poslednjih par meseci, od činovnika SNS sa dna kace, do tik tokera koji mu u usta priča viceve o Federeru i Nadalu. Ne kontam odakle to zblažnjavanje odjednom što će se videti sa predsednikom Srbije u zvaničnoj poseti. Ako ga ovaj pozove preko zvaničnih puteva, naravno da neće odbiti. 

 

Da li mi je drago zbog toga, fuck no, naravno.

A smijemo se onim nositeljima kožnog jajeta od omiljenog da su muve bez glave koje samo trče a oni odbiju kolektivno da idu Trampu na kanabe kad osvoje titulu, što je kao neka tradicija 

Link to comment

Tom Brady, LeGarrette Blount, Chris Long and Martellus Bennett: These were among the higher-profile members of the New England Patriots who didn’t show up to meet Trump at the White House last year. 

 

https://theundefeated.com/features/athletes-passing-on-visiting-the-white-house-is-nothing-new-philadelphia-eagles/#:~:text=Tom Brady%2C LeGarrette Blount%2C Chris,the White House last year.&text=Brady cited family reasons for,member of the champion Eagles.

Link to comment
10 minutes ago, Meazza said:

I nije poenta da li je to cudno ili ne, nije ni meni cudno. Poenta je da li je morao da se srece s njim ili nije. Ako nije (a nije), onda je to njegov izbor i to je ono sto je problem.

Nije problem, zasto bi bio: problem je samo za one (tu ubrajam i sebe) koji moraju da prosto progutaju zabu i suoce se sa cinjenicom da je covek po imenu Novak Djokovic napravio - izbor.

U skladu sa svojim interesima, afinitetima i svega ostalog na osnovu cega ljudi prave izbore.

Njegova stvar, ko ga jebe.

Bas kao i svakog od nas kada dodje do vrednovanja izbora.

 

A vrednovanje je nesto sasvim drugo: u slucaju NDJ, odrazava nivo njegove kulture, pa i politicke, uticaja porodice, ukratko svega, ali tesko da ce zbog toga da bude/postane losiji/bolji u onome sto najbolje zna da radi.

Ako zbog svog izbora - koji ne utice na kvalitettm toga sto najbolje zna da radi - izgubi po nekog navijaca - do navijaca je.

 

I, da: milioni, kamioni, avioni...., nemaju veze sa tim.

Edited by namenski
Link to comment
Just now, Meazza said:

 

Zasto "naravno da nece odbiti"?

 

Niko srećniji od mene da ga odbije, samo lets be real, not gonna happen.

 

Zašto, pa jer ga zove predsednik države. Odbijanje bi bilo direktan i jasan politički statement koji bi Novak verovatno pre da izbegne nego posetu koja može da se svede pod nešto "normalno", što kaže Ros viđali su se predsednici sa gomiletinom sportista.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Ros said:

sa slobom se nijedan sportista nije sretao!!!!

oh, wait...

 

naravno da nije, doček posle prvenstva nije sastatanak nego protokol. niko nije išao da da podršku Miloševiću u kampanji, osim možda Dragutina Topića i obojkaša Tanaskovića, ne znam da li je bio još neko otvoreno za režim. Nole je ovime zvanično saučesnik u Vučićevom zločinu, do sad je bio samo prećutno

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, James Marshall said:

A smijemo se onim nositeljima kožnog jajeta od omiljenog da su muve bez glave koje samo trče a oni odbiju kolektivno da idu Trampu na kanabe kad osvoje titulu, što je kao neka tradicija 

 

Igrači kožnog jajeta cele godine rade i žive u SAD, Novak je u Srbiji turista od svoje 12 ili 13 godine

Link to comment
Just now, Time Crisis said:

 

Igrači kožnog jajeta cele godine rade i žive u SAD, Novak je u Srbiji turista od svoje 12 ili 13 godine

 

Upravo, tim gore.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, levi said:

 

naravno da nije, doček posle prvenstva nije sastatanak nego protokol. niko nije išao da da podršku Miloševiću u kampanji, osim možda Dragutina Topića i obojkaša Tanaskovića, ne znam da li je bio još neko otvoreno za režim. Nole je ovime zvanično saučesnik u Vučićevom zločinu, do sad je bio samo prećutno

Jel jos vazi pravilo Teachera, ko ga pomene, dobije ban :D?¿

Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:

 

Niko srećniji od mene da ga odbije, samo lets be real, not gonna happen.

 

Zašto, pa jer ga zove predsednik države. Odbijanje bi bilo direktan i jasan politički statement koji bi Novak verovatno pre da izbegne nego posetu koja može da se svede pod nešto "normalno", što kaže Ros viđali su se predsednici sa gomiletinom sportista.

 

Sve sam ocekivao, ali moram priznati da me iznenadjuje ova linija odbrane "On nema izbora, mora da se sastane s njim." 

 

Odbijanje bi bilo statement samo ukoliko SNS objavi da je Novak odbio sastanak. Sto je nemoguce da se desi.

  • +1 6
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...