Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

3 minutes ago, Meazza said:

 

Sve sam ocekivao, ali moram priznati da me iznenadjuje ova linija odbrane "On nema izbora, mora da se sastane s njim." 

 

Ko je i gde rekao da nema izbora i da mora? 

 

Ne znam njegov stav o Vučiću, ukoliko je afirmativan, što se mene tiče neka crkne, kao i svaki njihov glasač. Oglašavanje u vreme protesta koji su bili najveći atak i najveći poraz Vučića praktično do sada, govore u prilog da možda i nisu najbliskiji. Moguće da sam u bajci pa da to gledam kao susret predsednika i najboljeg sportiste zemlje ikada, a ne kao njegov pristanak da mu diže popularnost pred izbore i naravno da nije isključeno da sam u krivu, iako i dalje mislim da je do izbora dugo i da taj pr stunt mu neće doneti ama baš ništa.
 

Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:

 

Ko je i gde rekao da nema izbora i da mora? 

 

Ne znam njegov stav o Vučiću, ukoliko je afirmativan, što se mene tiče neka crkne, kao i svaki njihov glasač. Oglašavanje u vreme protesta koji su bili najveći atak i najveći poraz Vučića praktično do sada, govore u prilog da možda i nisu najbliskiji. Moguće da sam u bajci pa da to gledam kao susret predsednika i najboljeg sportiste zemlje ikada, a ne kao njegov pristanak da mu diže popularnost pred izbore i naravno da nije isključeno da sam u krivu, iako i dalje mislim da je do izbora dugo i da taj pr stunt mu neće doneti ama baš ništa.
 

 

meni vise izgleda kao da je on glatko odbijao direktne susrete dok nisu imali nista s cim bi mogli da ga ucenjuju, a sad imaju...

 

02. feb. 202216:24 > 16:36 https://nova.rs/sport/australijan-open/novak-djokovic-aleksandar-vucic-sastanak/

02. feb. 202217:40 > 18:02 https://nova.rs/sport/australijan-open/tuzilastvo-potvrdilo-novakovi-pcr-trstovi-za-australiju-bili-validni/

Edited by Tsai
  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment

Nije poenta da li će mu donijeti ili neće, već što za dobru svinju Vučića nema loših pomija pa će i ovo da iskoristi, a NĐ, ja ne znam postoji li osoba u Srbiji koja je u boljoj situaciji da kaže ne učestvovanju u takvom cirkusu. Ako on ne može da kaže ne, onda daj da proglašavamo faraona, kakav kurac kralj car.

  • +1 2
Link to comment

@Mil@n Razumem sta hoces da kazes. Nemoj da me shvatis pogresno, od sportista ne ocekujem nista bolje od ovakvih stvari. Istorija nas uci da su sportisti svuda retko pokazivali politicku svest.

  • +1 5
Link to comment
5 minutes ago, Meazza said:

@Mil@n Razumem sta hoces da kazes. Nemoj da me shvatis pogresno, od sportista ne ocekujem nista bolje od ovakvih stvari. Istorija nas uci da su sportisti svuda retko pokazivali politicku svest.

Ne moze svako da bude Sapic.

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
Just now, Meazza said:

@Mil@n Razumem sta hoces da kazes. Nemoj da me shvatis pogresno, od sportista ne ocekujem nista bolje od ovakvih stvari. Istorija nas uci da su sportisti svuda retko pokazivali politicku svest.

 

Ima i kontra primera, doduše, ne previše.

 

Novak ima problem da je na ovim prostorima veći od samog boga, a na istim tim prostorima imaš polarizacija koliko voliš na isto toliko osnova. Izjasni se po bilo kom pitanju, druga polovina ga momentalno mrzi i on tu verovatno balansira jer svi znamo koliko bi da bude voljen. Biti u toj poziciji jeste nezahvalno ali sam svojevremeno i sam kritikovao a i opet ću - što se ne izjašnjava o praktično ni o čemu kod nas, dok se bavio raznim drugim globalnijim problemima. To jeste čisto licemerje. Iskreno, bio sam baš baš iznenađen što se oglasio za vreme protesta. 

 

Ne želim ni za šta da ga branim, pogotovu ne za bilo šta što uključuje Vučića, samo pokušavam da razumem a verovatno i opravdam to, podsvesno. Msm da je do sada jasno koliki je čudak po nekim pitanjima i da mu crte karaktera imaju amplitudu od ekstremnog altruizma i inteligencije do iste takve gluposti. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...