Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

1 hour ago, harper said:

"Gradjanin Djokovic" se danas opasno israo uzivljavanjem u ulogu "Stivena Sigala", neinformisanog stranca koji se zahvaljuje blagonaklonom srpskom narodu sa kojim "ima sve jace veze" i posecuje lokalne diktatore na kafici bez glutena. Ko zna, mozda dobije i srpski pasos... oh, wait.


Tacno tako. Toliko je sve to jadno i cemerno da mi nije ni do sprdnje

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Frile said:


A da Novak nije pristao na saradnju, onda bi istraga utvrdila da je operaterka Slavica dobila 500 evra da Novakov test od 26. decembra zavede kao da je rađen 16. decembra.
Uzgred, Slavica je sestra od ujaka onog Mileta što je onomad ukrao Andrejevu ličnu kartu, osnovao Asomakum i oštetio državu za 300.000 evra.

To se cuva ako Novak nekim Boze me sacuvaj i sakloni sticajem okolnosti podrzi opoziciju.Sto se naravno nece desiti,ali ipak,vajdica je da se ima tako nesto.

Link to comment
37 minutes ago, djordje geprat said:

da li  mu je ovo gostovanje na kanabetu™ donelo više  :thumbsup: ili :thumbdown: kod obožavalaca/pristalica/ljubitelja/poštovalaca?

Ako ti Harperov post nije dovoljan reper, ja ne znam šta bi bilo :D

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment

Ma, ko ga jebe više stvarno. Postoje opravdane sumnje oko testa i njegovog ponašanja u periodu u kome je navodno bio pozitivan i on se ne oglašava nego ode direktno kod Vučića i javno mu se zahvali na podršci oko celog slučaja, a objašnjenje će biti do četvrtka, dušo. Očigledno da ga zabole kurac šta će javnost da misli i da mu je mnogo bitno da je SNS banda zadovoljna njime. Tako da što bi reko Levi, neka se obrati Vladanki za PR pomoć ako mu se ne sviđa šta BBC piše.

Edited by Heaviside
  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Zvalavom ovo nece doneti nijedan novi glas, eventualno moze da ublazi osip idiota koji su inace glasali za njega prosli put. S druge strane Nolo je jednim potezom navukao na sebe bes pa i otvorenu mrznju stotina hiljada ljudi koji su ga voleli po difoltu kao uspesnog srpskog sportistu. To moze samo glup covek ili neko totalno odsutan od stvarnosti.

  • +1 8
Link to comment
59 minutes ago, askeladden said:

To se cuva ako Novak nekim Boze me sacuvaj i sakloni sticajem okolnosti podrzi opoziciju.Sto se naravno nece desiti,ali ipak,vajdica je da se ima tako nesto.


cenim da će pasti još neko slikanje i izjavica podrške Vučiću, taman koliko je potrebno da ne bude povratka na apolitičnu podršku bilo kakvim protestima a još manje podršku opoziciji

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...