Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

6 hours ago, Tsai said:

 

meni vise izgleda kao da je on glatko odbijao direktne susrete dok nisu imali nista s cim bi mogli da ga ucenjuju, a sad imaju...

 

02. feb. 202216:24 > 16:36 https://nova.rs/sport/australijan-open/novak-djokovic-aleksandar-vucic-sastanak/

02. feb. 202217:40 > 18:02 https://nova.rs/sport/australijan-open/tuzilastvo-potvrdilo-novakovi-pcr-trstovi-za-australiju-bili-validni/

 

To je i meni bila prva misao kad sam procitao ovu drugu vest iako u tom trenutku nisam ni znao za prvu. Cuj, srpsko tuzilastvo potvrdilo... To se placa.

Link to comment

A zapravo Novak ide da mu malo opriča oko veganske ishrane, kondicije, piramida i svega onoga što podiže duh i hrani telo ...pred izbore. Mora Av i da smrša , diplomski samo što nije , treba trčati na nekom terenu a ko će  ga bolje posavetovati nego najbolji, takoreći mu daje privatne  kondicione  savete i časove . Posl eće av u diplomskom da napiše u posveti, Hvala Novaku na svakom zlata vrednom savetu :)

  • +1 1
Link to comment

Ovo mora da se citira:

Quote

Prvo se obratio Aleksandar Vučić.

- Primio sam sve velike državnike, Putina mnogo puta, ali ovako nešto dugo nisam video. Došao je neko mnogo veći od nas, želim da mu kažem veliko hvala što si danas ovde. Želim da vam se zahvalim što ste sve uradili za našu zemlju. Deset godina sam na različitim funkcijama vlasti, i znam kolika ste zvezda . Hvala vam što ste svuda čas - počeo je predsednik Srbije

Mi se svi nadamo da ćete preteći Nadala po broju titulu. Radujemo se što ste vi prvi na listi već godinama i što neće moći da vas "skinu" sa tog mesta. Želimo da doprinesemo daljem razvoju tenisa u Srbiji. Za nekih deset godina želimo da imamo neke nove klince koji će se boriti za crveno-plavo-belu trobojku. Hvala još jednom - podvukao je predsednik Srbije.

Onda se obratio i Novak.

 

- Hvala vam na svemu. Zahvaljujem se na toploj dobrodošlici. Danas sam želeo da se vidim sa vama jer sam osetio potrebu da se zahvalim svima na podršci, svim institucijama tokom nemilih događaja u Australiji. Imao sam ogromnu podršku u Srbiji, mnogo ljudi su slali poruke podrške. Vi kao predsednik Srbije niste imali obavezu da pružite podršku kakvu ste pružili, ali želim da znate da osećam veliku zahvalnost što ste stali iza mene. I sebe ste stavili u kompromitovanu poziciju, ali ja ću to pamtiti. Moja veza i odnos prema srpskom narodu jača iz dana u dan. Okolnosti koje su me zatekle su pokazale da ta veza će biti doveka. Za predstavnike medije bih dodao, s obzirom na to da se nisam oglašavao o događajima o Australiji, molim za strpljenje, jer ću se u narednih sedam do deset dana ću se obratiti zvaničnim saopštenjem - poručio je Novak Đoković.

 

 

  • Tužno 2
Link to comment

https://rs.n1info.com/vesti/vucic-se-sastao-s-djokovicem-nikada-nisam-video-ovoliko-interesovanje-medija/

 

Quote


"Zahvaljujem se na gostoprimstvu, želeo sam da se vidim s Vama, osetio sam potrebu da Vam zahvalim na podršci koju ste mi pružili za vreme nemilih događaja u Australiji. Iako sam bio sam u pritvoru, imao sam veliku podršku porodice, familije, čitavog naroda srpskog, dobronamernih ljudi iz regiona, sveta...Svi su se javljali i pokušavali da mi na neki način olakšaju boravak u Australiji koji je u najmanju ruku bio neočekivan", kazao je Đoković.

Đoković je kazao i da niko nije imao obavezu da ga podrži.

"Vi kao predsednik Srbije i država Srbija uopšte niste imali obavezu da uradite to što ste uradili, ali osećam zahvalnost što ste se zauzeli, stavili sebe u komprimitovanu političku poziciju, i zbog toga sam stvarno izuzetno zahvalan", kazao je Đoković.

Kako je rekao, to se ne podrazumeva, već se ceni i poštuje. "I ja ću kao građanin i sportista to dugo pamtiti. Moja veza prema srpskom narodu jača je iz dana u dan. Ove okolnosti u Australiji su pokazale da će ta veza biti takva doveka i od srca se zahvaljuljem svima", kazao je Đoković.

 



:puke:

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...