Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

25 minutes ago, ToniAdams said:

pa dobro, verujem da novak nije znao da je predizborna kampanja u toku.

svi ti treninzi i pripreme...iebiga.

kako bi znao kad je apolitičan?

  • +1 1
Link to comment

to je vucic sa australijancima jos ranije sredio da ovi ne daju novaku da udje, pa on kao uleti da kao nesto pomaze, pa se novak pred izbore pojavi sa njim u javnosti.

lukav mali aca. 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Halo Darija, čuj mene Darija, Batut, kako brat? I dalje oko kompjutera? Nego reci mi oni PCR testovi što valjate, sve ok, niko nije ništa slagao? Super, pozdravlja te Zaga!

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
12 minutes ago, Budja said:

Da li su spisi tuzilasta javni?

 

Ja bih voleo da vidim tu istragu sistema koju su sproveli i zakljucili da je sve ok.

 

Pa teško da to može javno da se objavljuje. A "istragu" su verovatno sproveli tako što su utvrdili da zaista postoje zavedeni testovi pod Novakovim imenom u sistemu, u smislu da mu nije neko nacrtao ono u paint-u pa konvertovao u PDF, nego je zaveden u bazi podataka.

A nelogičnu šifru potvrde nisu sigurno proveravali, ko će još time da se bakće, kao da je bitno uostalom. 

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, ljuttko said:

A zapravo Novak ide da mu malo opriča oko veganske ishrane, kondicije, piramida i svega onoga što podiže duh i hrani telo ...pred izbore. Mora Av i da smrša , diplomski samo što nije , treba trčati na nekom terenu a ko će  ga bolje posavetovati nego najbolji, takoreći mu daje privatne  kondicione  savete i časove . Posl eće av u diplomskom da napiše u posveti, Hvala Novaku na svakom zlata vrednom savetu :)

 

 

Link to comment
11 minutes ago, Партибрејкер said:

Pa teško da to može javno da se objavljuje. A "istragu" su verovatno sproveli tako što su utvrdili da zaista postoje zavedeni testovi pod Novakovim imenom u sistemu, u smislu da mu nije neko nacrtao ono u paint-u pa konvertovao u PDF, nego je zaveden u bazi podataka.

A nelogičnu šifru potvrde nisu sigurno proveravali, ko će još time da se bakće, kao da je bitno uostalom. 


A da Novak nije pristao na saradnju, onda bi istraga utvrdila da je operaterka Slavica dobila 500 evra da Novakov test od 26. decembra zavede kao da je rađen 16. decembra.
Uzgred, Slavica je sestra od ujaka onog Mileta što je onomad ukrao Andrejevu ličnu kartu, osnovao Asomakum i oštetio državu za 300.000 evra.

Link to comment

ništa od GOAT titule, čim ovaj baksuz to najavljuje

 

Quote

Na njegove riječi se nadovezao predsjednik Vučić, porukom:

“Pobediće ih sve, i na Rolan Garosu, i na Vimbldonu, i na US openu. To ja predviđam.”

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...