Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

2 minutes ago, Mil@n said:

Budimo realni, predsednik je predsednik, nije isto što i Vulin, Dodik i predsednik opštine Pećinci. To kažem kao neko ko tvrdi da niko ne mrzi više Vučića od mene na ovom svetu celome.

 

Što se mene tiče, samo nek se bocne, makar ga i Vučić nagovorio.

 

 

Koliko ja znam, dosad se nisu nikad sreli tako da je ovaj tajming bas onako :puke:

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Poludziber said:

 

Koliko ja znam, dosad se nisu nikad sreli tako da je ovaj tajming bas onako :puke:

 

Sve u vezi Vučića je baš tako, videćemo šta je tema razgovora™. 

 

Verovatno gubim objektivnost, sve što želim je da se rokne fajzerom i zaigra.

Link to comment

E a ko da juče bilo :cry:

 

Quote

Predsednik Srbije Boris Tadić sa ocem i stricom Novaka Đokovića obišao zavičaj kod Nikšića. Dve familije potekle iz istog kraja. Suze meštana

 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
10 minutes ago, Tsai said:

meni ovo deluje kao podrska za cutanje oko pcr-a ucena deal

pa ako je bilo dila oko PCR, tu je bogme greh države, odnosno državne institucije takođe poveliki, ne bih se kladila ko tu koga drži za .... nešto :D

Link to comment
16 minutes ago, Tsai said:

meni ovo deluje kao podrska za cutanje oko pcr-a ucena deal

 

Ma kakvi, ako je pcr fake, nije se Novak čuo sa nekim iz Batuta već neko njegov sa nekim iz vlasti pa se to na dole lako reši.

 

Al ako krene da ga podržava direktno i otvoreno, nema te sile koja će me naterati jedan meč da pogledam do kraja mu karijere. Kontam da toliko glup baš i nije.

Link to comment
11 minutes ago, Meazza said:

 

Nemoj molim te brt.

 

Nema šta nemoj, nije ništa čudno da se najbolji naš sportiska ikada sretne sa predsednikom. 

 

Sad, kakav je tip razgovora, o čemu će, ima li kakvih dilova, to teško da ćemo znati, jel? Verovatno će posle sastanka israti neke floskule i stereotipe i to je to.

  • -1 1
Link to comment

Ne znam, samo razmisljam sta je to sto bi moglo da ga natera da se po prvi put u 10 godina sretne sa njim i to uoci bitnih izbora i nakon onoj fijaska sa primesama muljanja. Samo logicki povezujem. Sigurno ga nece Psiho naterati ili ubediti da se vakcinise :lolol:

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, Mil@n said:

 

Nema šta nemoj, nije ništa čudno da se najbolji naš sportiska ikada sretne sa predsednikom. 

 

 

 

S diktatorom. Tajming. Izbori. Kampanja.

  • +1 6
Link to comment
  • Redoran locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...