Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

Форумаши су већ кривично гоњени због ствари које су писали на форуму. Не знамо ко ово чита, и ко може да реагује, То што си ти @Zli Gli написао може да буде конструисано као кривично дело и за то би могли да те релативно једноставно нађу и направе ти непријатност. Не би ишао 3 године у затвор али би те то стајало времена, живаца и новца свакако, на страну вредносни ставови о том поступку. 

  • +1 3
Link to comment
8 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Форумаши су већ кривично гоњени због ствари које су писали на форуму. Не знамо ко ово чита, и ко може да реагује, То што си ти @Zli Gli написао може да буде конструисано као кривично дело и за то би могли да те релативно једноставно нађу и направе ти непријатност. Не би ишао 3 године у затвор али би те то стајало времена, живаца и новца свакако, на страну вредносни ставови о том поступку. 

A verovatno ce mu zabraniti i da igra na Australian Openu

  • +1 2
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Ma jasno, ja sam okruzen malo drugacijim drustvom ali svakako sam skontao zasto je obrisano. Sve ok, osim ove trogodisnje zabrane za AO ali jbg. Rules are rules, sto bi rekli divni Australci.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk



Link to comment
17 hours ago, Zli Gli said:

Nisam do ovog Novak vakcina haosa kapirao kakav je forum, ne pitam vise nista slicno nikad

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

Imas pice od mene 

Link to comment
16 hours ago, Zli Gli said:

Ma jasno, ja sam okruzen malo drugacijim drustvom ali svakako sam skontao zasto je obrisano. Sve ok, osim ove trogodisnje zabrane za AO ali jbg. Rules are rules, sto bi rekli divni Australci.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk


 

Svi smo mi inrl okruženi malo drugačijim društvom brt, nije ni meni lako s vama 

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
On 28.1.2022. at 22:23, Zli Gli said:

Rules are rules, sto bi rekli divni Australci.

kad si već to pomenuo, ja bih da zaokrenem temu građanina Đokovića.

prilažem sledeći tekst:

Slučajevi Đoković, X. i Y. i moje pismo za majku Dijanu Đoković i sve majke ovog sveta čija su deca u inccomunicado pritvoru

 

i sledeći odličan agelast (ovde ima i zanimljivih stvari koje se dotiču srbije i moći multinacionalnih kompanija, da ne kažem, stranih investitora):

 

kao uvod u teme koje je australijski slučaj građanina Đokovića osvetlio, a koje su (meni) značajnije od korupcije matorog dripca Đokoviča u Srbiji (tema koja je značajna ali stoji u kontekstu opšte korupcije vlasti i tiče se domaće političke strukture i njihovih svinjarija, što obrađujemo na nekoliko tema).

 

Našla sam i ovaj dajdžet, ali pogledajte agelast. 

 

 

Edited by pt 2.0
  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment
  • Redoran locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...