Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

1 hour ago, Ros said:

a valjao se i kokain, cenim...

image.thumb.png.1a6f54f1a2d4c683c0a9cfd9a0f2c697.png

ponekad trava, nikad heroin

jer ja sam Srđ...guzonjih sin

:D

Edited by Filozof manijak
Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

 

Jbg Ros ne mora Novak lično da ga stavi na kanal, dozvola da ga AV stavi na svoj i više je nego dovoljna da ukaže na neke stvari

 

 

 

dozvola uz uslov da se nigde ne vidi SNS u spotu. npr. 

Link to comment
1 hour ago, Frile said:


Joj :isuse:

Đoković je pristao na tetka Darijinu ponudu da mu sredi datum na potvrdi. Možda Vučić nije imao ništa sa tim (sumnjam). Da je otkriveno, najebao bi Đoković, sve ostalo bi moglo da se zataška
 

 

kakva bre darija.

za tako nesto je dovoljan neki pirat

 

Spoiler

aleksandar-vucic-johny-depp1-780x340.jpg

 

Edited by Ros
Link to comment
7 hours ago, James Marshall said:

Kako se ne zajebe pa se ne slika ni sa kim iz opozicije

Slikao se sa Marvinom, to je gore od najcrnje opozicije. 

Paki terorista u službi Elizabete Večne, kao slučajno u Srbiji a zapravo sprema aten... Dobro, nije moje da pričam o tome™ 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
47 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

jbt, daj jos malo slika kako mazi kuce, mozda zaobrvim da je snimio reklamu za sns. 

 

nije on nikad snimio reklamu sa SNS

  • Haha 2
  • -1 3
Link to comment

Intervju na RTS je ono najavljeno obraćanje javnosti?

 

Dobro, bar nije izdao instagram saopštenje. Previše je očekivati neku konferenciju za štampu, na kojoj bi odgovarao na pitanja novinara. Ovako će ga intevjuisati Aca Stojanović ili onaj Nežni Goribor, kako se već zove. Pitanja će biti:
 

- Novače, kako ste se osećali sami u imigracionom pritvoru?

- Da li imate osećaj da vam je uskraćeno da i zvanično postanete GOAT?

- Da li znate koliko su vaši sunarodnici bili tužni zbog svega što proživljavate i da li vam je to dalo dodatnu snagu da nastavite sa borbom?

- Šta je za vas značila podrška koju ste dobili od institucija naše države dok ste biti izloženi onome što mnogi nezavisni komentatori nazivaju progonom najboljeg tenisera u istoriji?

- Mnogi kažu da iza svega što vam se dogodilo stoje neki viši interesi koji sa sportom nemaju veze? Kako to komentarišete?

- Da li vam se svete zbog vaših nastojanja da promenite odnose moći u svetskom tenisu?

- Šta su vaši planovi u narodnom periodu? Na kojim turnirima ćete nastupati? Hoćete li se vakcinisati?

 

  • +1 3
Link to comment
20 minutes ago, Ros said:

neće biti

tehnički nije snimio reklamni spot sns-a, al je iskorišćen(99% uz saglasnost) za vučićev promotivni spot

 

meni je to isto

  • +1 2
Link to comment

Rose, a što ne podeliš sa nama tvoju interpretaciju dotičnog video klipa? Kako je došlo do toga i koja je bila Novakova motivacija? Može i malo o brojnim susretima sa ostalim SNS šljamom ako te ne mrzi. Koje je ispravno tumačenje tih susreta po tebi? Zašto na primer ide kod Vulina u kabinet u posetu uz prisustvo medija? 

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Heaviside said:

Rose, a što ne podeliš sa nama tvoju interpretaciju dotičnog video klipa? Kako je došlo do toga i koja je bila Novakova motivacija? Može i malo o brojnim susretima sa ostalim SNS šljamom ako te ne mrzi. Koje je ispravno tumačenje tih susreta po tebi? Zašto na primer ide kod Vulina u kabinet u posetu uz prisustvo medija? 

 

mrzi me. 

Link to comment
5 hours ago, Heaviside said:

Rose, a što ne podeliš sa nama tvoju interpretaciju dotičnog video klipa? Kako je došlo do toga i koja je bila Novakova motivacija? Može i malo o brojnim susretima sa ostalim SNS šljamom ako te ne mrzi. Koje je ispravno tumačenje tih susreta po tebi? Zašto na primer ide kod Vulina u kabinet u posetu uz prisustvo medija? 

 

Evo ja ću umesto Rosa mada neću reći ništa novo jer su drugi to već primetili i napisali: zato što Novak ne percipira vlast u Srbiji na način na koji je mi na forumu percipiramo. Ne ovu aktuelnu vlast, nego bilo koju pa tako i ovu. On živi neki drugi život u kojem naprosto nema ni vremena ni kapaciteta da se razmišlja poput osvešćenog srpskog građanina. Da je Đarma, bio bi na prst u dupe sa Orbanom. Da je Poljak, divanio bi sa Jaroslavom Kačinjskim. Sportske i političke elite, takve kakve su, imaju svoje tačke dodira gde se ne postavljaju bilo kakva pitanja. Nešto kao deo protokola.

 

U redu je mrzeti ga zbog toga ali to ne znači da njegovo ponašanje implicira neko iskonsko naprednjaštvo koje je genetski nasledio od oca debila i kojem je posvećen iz dubine duše. To su nepotrebna učitavanja. lik naprosto provodi to malo vremena u Srbiji sa ružičastim cvikerima, tako je izabrao. I nije jedini.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...