Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

22 minutes ago, gone fishing said:

Pa olderer je pre 3 godine uzeo ao, pre 3,5 wim

Kako to mislis da se rszvlaci 5 godina

 

Ma lupio sam cifru, mislim na ovaj period kad više ne igra nego što igra a kao "aktivan je", sad, 3 ili 5, nije baš da mi se googlalo na tu temu.

Link to comment
16 minutes ago, adam said:

sad kad ukinu obavezne vakcine pa kad krene po turnirima i publika krene da mu zvizdi, opet ce da nema veze s njim nego geografsko poreklo. :sad:

 

mozda da vi sto branite novaka nadjete neki bolji nacin? ovo da siroma najebava ni kriv ni duzan jer ne zna ko je vucic ni dodik ni vulin jer ne zivi u srbiji - a i kad dodje, krece se u nekom svom bablu... ovaaaaj, kako da kazem - nije u redu prema novaku. napraviste ga na forest gump-a. :cry:

 

ne kazem da je nesto inteligentan al nije bas taj kalibar.

 

 

Zapad te je toliko promenio da vise i ne primecujes koliko nas mrze samo zato sto smo u svemu bolji od njih i imamo dusu.

  • +1 2
  • Wub 2
  • Haha 3
Link to comment

"Razumem da ima mnogo kritika i razumem da ljudi izlaze sa različitim teorijama o tome koliko sam imao sreće ili koliko je to sve bilo zgodno. Ali niko nije srećan da dobije koronu. Milioni ljudi je imaju i bore se s tim širom sveta. Zato ovo shvatam veoma ozbiljno i ne sviđa mi se što neko misli da sam nešto zloupotrebio kako bih dobio pozitivan PCR test i otišao u Australiju", kaže Đoković i nastavlja:

"Bio sam zaista razočaran i tužan načinom na koji se sve završilo po mene u Australiji. Greška u viznoj dekalaraciji nije namerno napravljena. To su prihvatili i potvrdili savezni sud i sam ministar u Ministarstvu za imigraciju u Australiji. Ono što malo ljudi zna jeste da ja nisam deportovan iz Australije na osnovu toga što nisam vakcinisan ili sam prekršio neka pravila. Sve je to zapravo odobreno. Razlog zbog čega sam deportovan iz Australije jeste taj što je ministar za imigraciju iskoristio svoje diskreciono pravo da mi poništi vizu na osnovu percepcije da bih mogao da stvorim neki antivakserski osećaj u zemlji ili gradu, sa čime se potpuno ne slažem", zaključio je Novak.

 

:isuse:

Link to comment

"Razlog zbog čega sam deportovan iz Australije jeste taj što je ministar za imigraciju iskoristio svoje diskreciono pravo da mi poništi vizu na osnovu percepcije da bih mogao da stvorim neki antivakserski osećaj u zemlji ili gradu, sa čime se potpuno ne slažem", zaključio je Novak.

 

Fakat je paglu. Trebao je da uzme AO kao anti-antivax i da to olaksa posao u vezi masovne vakcninacije. Car.

Link to comment
5 minutes ago, Krampa said:

"Razlog zbog čega sam deportovan iz Australije jeste taj što je ministar za imigraciju iskoristio svoje diskreciono pravo da mi poništi vizu na osnovu percepcije da bih mogao da stvorim neki antivakserski osećaj u zemlji ili gradu, sa čime se potpuno ne slažem", zaključio je Novak.

 

Fakat je paglu. Trebao je da uzme AO kao anti-antivax i da to olaksa posao u vezi masovne vakcninacije. Car.

Što je najgore, on se do odluke o deportaciji nije oglašavao na ovaj način i odluka je bila skandalozna i onda u intervjuu u kome iznosi svoju stranu priče kaže da neće uneti to đubre u sebe ni po koju cenu i da ministar nije bio u pravu da on širi avaks propagandu :D GOAT PR-a, legenda totalna :D

Edited by Heaviside
  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
3 hours ago, Sammael said:

 

Mislio sam da je na ovom forumu zabranjeno propagiranje antivakserstva.

A ja sam mislio da se podrazumeva da onaj ko uspe da se registruje na forum ume da čita i razume pročitano. 

Link to comment
2 minutes ago, JozoMujica said:

A ja sam mislio da se podrazumeva da onaj ko uspe da se registruje na forum ume da čita i razume pročitano. 

Ništa se ne podrazumeva. Molim te daj tumačenje, da li se treba vakcinisati ili ne i zašto?

Link to comment
27 minutes ago, Heaviside said:

Što je najgore, on se do odluke o deportaciji nije oglašavao na ovaj način i odluka je bila skandalozna i onda u intervjuu u kome iznosi svoju stranu priče kaže da neće uneti to đubre u sebe ni po koju cenu i da ministar nije bio u pravu da on širi avaks propagandu :D GOAT PR-a, legenda totalna :D

 

nadam se da nisi zaboravio da je ministar to naveo kao razlog mesec dana ranije? 

mozda ministar ume da cita misli? hmmmm...

Link to comment
6 minutes ago, Ros said:

 

nadam se da nisi zaboravio da je ministar to naveo kao razlog mesec dana ranije? 

mozda ministar ume da cita misli? hmmmm...

Odgovaraš na post u kome bukvalno piše da je odluka bila skandalozna.

Link to comment
17 minutes ago, Heaviside said:

Odgovaraš na post u kome bukvalno piše da je odluka bila skandalozna.

 

pise i ovo

 

da ministar nije bio u pravu da on širi avaks propagandu

Link to comment
6 hours ago, Redoran said:

 

Evo ja ću umesto Rosa mada neću reći ništa novo jer su drugi to već primetili i napisali: zato što Novak ne percipira vlast u Srbiji na način na koji je mi na forumu percipiramo. Ne ovu aktuelnu vlast, nego bilo koju pa tako i ovu. On živi neki drugi život u kojem naprosto nema ni vremena ni kapaciteta da se razmišlja poput osvešćenog srpskog građanina. Da je Đarma, bio bi na prst u dupe sa Orbanom. Da je Poljak, divanio bi sa Jaroslavom Kačinjskim. Sportske i političke elite, takve kakve su, imaju svoje tačke dodira gde se ne postavljaju bilo kakva pitanja. Nešto kao deo protokola.

 

U redu je mrzeti ga zbog toga ali to ne znači da njegovo ponašanje implicira neko iskonsko naprednjaštvo koje je genetski nasledio od oca debila i kojem je posvećen iz dubine duše. To su nepotrebna učitavanja. lik naprosto provodi to malo vremena u Srbiji sa ružičastim cvikerima, tako je izabrao. I nije jedini.

 

:isuse:

 

...ajde da ovo procitam u vecernjim novostima ali ovde misliti da smo svi veverice, pa jebote.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...