Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

2 minutes ago, Lancia said:

Ovo je vec druga prica i za to ga treba tovariti ko magarca bez prestanka, sto opet ne znaci da se sve pretvori u pomije, odosmo svi onda na posran teren Vucicevica i kompanije.

Kapiram šta želiš da kažeš, ali je to teško izvodljivo. Autovao se kao Vučićevac plus očigledne kombinacije njegove porodice sa SNS-om i sada nema nazad. Ja sam Novakov veliki fan, ali ne želim da ulažem napor da razlučujm koji je susret sa kojim naprednjakom opravdan, a koji nije. Jednostavno, nije zaslužio takav tretman jer se ni on ne trudi da razluči kojim susretima promoviše ljude koji nanose nepopravivu štetu Srbiji i njenim građanima. Čovek je promoter SNS-a koji se slika se najgorim šljamom - Vulin, Vučić, Lončar i ograđuje se od podrške eko protesta. 

  • +1 8
Link to comment

Ima ona jaka priča "morao je on da se sastane sa Vulinom u vezi sa obezbjeđenjem turnira, morao je neko sa kredibilitetom, neće valjda poslati Đorđa"

Link to comment
2 minutes ago, James Marshall said:

Ima ona jaka priča "morao je on da se sastane sa Vulinom u vezi sa obezbjeđenjem turnira, morao je neko sa kredibilitetom, neće valjda poslati Đorđa"

Ma, ne bave se ni Đoković ni ministar organizacijom obezbeđenja. Priča za malu decu.

Link to comment
Just now, Heaviside said:

Ma, ne bave se ni Đoković ni ministar organizacijom obezbeđenja. Priča za malu decu.

ma sve znam, ali to je bila jedna od odbrana i ovdje kad se sastajao sa Vulinom. Meni bilo neprijatno da čitam. 

  • +1 3
Link to comment

Pa ne znam šta je gore, šlepati se uz svaku vlast ili biti ideološki na liniji SNS (ako je to uopšte moguće s obzirom na nedostatak ideologije kod iste)

  • +1 3
Link to comment

 

2 minutes ago, Lancia said:

Kazem opet, videcemo kad i ako dajboze pobedi opozicija, da li ce Novak i dalje biti promoter SNS-a.

 

Pa, iskreno, tad nam ni ne treba da bude promoter neceg drugog. Na muci se poznaju junaci, simple as that.

  • +1 1
Link to comment
Just now, James Marshall said:

Pa ne znam šta je gore, šlepati se uz svaku vlast ili biti ideološki na liniji SNS (ako je to uopšte moguće s obzirom na nedostatak ideologije kod iste)

Pa eto, ne valja nista :D ja kapiram, ako nesto radi iz ljubavi, to ce i nastaviti.

Link to comment

To se zove preletač, popularno rečeno. Biće toga sigurno, ne možda kod njega, ali ko zna, ne bi me čudilo ni da Vesić počne da tvrdi kako je namjerno uništavao Beograd jer je bušio SNS iznutra. 

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Pa ne znam šta je gore, šlepati se uz svaku vlast ili biti ideološki na liniji SNS (ako je to uopšte moguće s obzirom na nedostatak ideologije kod iste)

 

Tako je. Uopšte ne vidim kako bi mu to bila olakšavajuća okolnost. Onoliki ljudi uključujući i Đokoviće pretrčaše iz DS-a u SNS, pretrčaće opet, ne sumnjam. Takvi nam i jebaše majku.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Mos said:

 

 

Pa, iskreno, tad nam ni ne treba da bude promoter neceg drugog. Na muci se poznaju junaci, simple as that.

Zato sam i iskosio to promoter. Ja licno nikad nista nisam ni ocekivao od Novaka, tako da mi je razocarenje ravno nuli, osim u slucaju susreta sa Vucicem.

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

 

Kako se ne zajebe pa se ne slika ni sa kim iz opozicije, makar na kafi, a od vladajuće klike je izredao njih dovoljno za roster NFL ekipe, čak je i po CG obilazio likove vrlo selektivno, samo one iz Vučićevog Demokratskog Fronta. 

 

Pa nije obavesten jebiga, vidi ovima vire pare i dozvole iz dzepa pa se prisljamchi za selfi. Kad bi Marinika izdavala dozvole, on bi cucnuo da se slika s njom

 

Borac za slobodu

 

 

57 minutes ago, Lancia said:

Zar je toliko komplikovano razdvajanje dobrog od loseg ili moramo da uvek komuniciramo tako sto cemo sve da natrpamo u shejker, pa sta ispadne?¿ O kom patternu ces sutra da pricas ako se bude slikao promenjenim ljudima na vlasti?¿

 

A pa to su nasi :fantom:

 

ali ne zajebavaj da ovo koristis kao neki argument :D pa jeste, slikao se sa Hitlerom ili Ghandijem, isti qratz, prosto se covek neselektivno slika sa vlascu

 

Dakle sve vreme govorimo o ovci a ne o coveku

 

 

Edited by Caligula
Link to comment
17 minutes ago, Lancia said:

Kazem opet, videcemo kad i ako dajboze pobedi opozicija, da li ce Novak i dalje biti promoter SNS-a.

pa onda će sve ovo pisanje imati opravdanje. setih se bore čorbe

Link to comment
Just now, Caligula said:

 

A pa to su nasi :fantom:

 

ali ne zajebavaj da ovo koristis kao neki argument :D pa jeste, slikao se sa Hitlerom ili Ghandijem, isti qratz, prosto se covek neselektivno slika sa vlascu

 

Dakle sve vreme govorimo o ovci a ne o coveku

 

 

E jbg, ajmo jos jednom, nisam upucen u razloge sastanka sa SNS-ovcima, nisam sklon verovanju da je bilo koje fotografisanje s njim, planski radjeno zarad promovisanja vlasti od strane Novaka. Prosto mi ne pije vodu da je to cilj coveku, koji je tezak blizu milajrdu dolara. Sve ce to, siguran sam ponoviti sa nekim drugim ljudima na vlasti, kao sto imamo primer od ranije.

Iz cele price opet izuzimam susret sa Vucicem.

  • +1 1
Link to comment

O Boze, naravno da nije njemu cilj da promoviše SNS nego to radi kao protivuslugu za nešto što mu jeste cilj. Nikome na svetu članstvo u ili promocija SNS-a nije cilj samo po sebi. To je mafija bez ideologije.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...