Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

1 minute ago, Heaviside said:

To ti kažem, navukli ga mangupi. To je taj deo koji svi manje-više znamo. Ostaje nam samo da se sami za sebe vrednosno odredimo prema čoveku sa nenormalno velikim resursima koga mangupi konstantno navlače, a on nikako da skapira šta se dešava. Osim onaj jedan put kada je podržao eko proteste. Tada je odmah sutradan shvatio da je navučen pa se ogradio.

Mda, jebeno mi ju palo na pamet da ostane ovekovecen na istoj fotografiji sa Loncarem, prosto nije znao kako to da izvede, pa je to resio donacijom skenera.

Link to comment
Just now, Lancia said:

Mda, jebeno mi ju palo na pamet da ostane ovekovecen na istoj fotografiji sa Loncarem, prosto nije znao kako to da izvede, pa je to resio donacijom skenera.

Ne pravi se lud, ne radi se o jednoj slici nego o modelu ponašanja sa sve reklamnim spotom. Jasno je iz mog posta o čemu pričam. 

  • +1 3
Link to comment
33 minutes ago, Lancia said:

I koji moj ukljucujes Vucica u pricu o skeneru?¿

 

Pa valjda zato sto se vidi neki pattern u ponasanju?

 

Zato valjda imamo pet topika o Noletu, da bi razbili taj pattern, sta li.

Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Ne pravi se lud, ne radi se o jednoj slici nego o modelu ponašanja sa sve reklamnim spotom. Jasno je iz mog posta o čemu pričam. 

Ne pravim se lud, pricamo o skeneru, ako hoces da me setas od slucaja do slucaja, eno ti Kauboja, pa sirite pricu do mile volje. 

Link to comment

Što imaš više para to si gluplji... Ne tačno je to to ja moram dobro da pazim naročito jer radim s decom. Za sad sam dosta siguran umeću da razaberem iako nemam TV 30 godina. Možda mi baš zato ide ovako nadrealno dobro da se niskim nisam sliko! 

Edited by Hermetico
Link to comment
49 minutes ago, Caligula said:

 

Pa onda je svaki palanacki hirurg za Novaka (ili bilo koga od nas) moralna gromada.

 

@Lancia e jebi ga, ne zna ko je loncar. Zna li ko je vucic?  Ne, ne zna.

 

Ima on PR tim koji je dobro placen.


ti ne vidiš razliku izmedju hirurga kome je to posao i nekoga kome nije ni posao ni obaveza da pokloni nešto sto je korisno? 

Link to comment
1 minute ago, Caligula said:

 

Pa valjda zato sto se vidi neki pattern u ponasanju?

 

Zato valjda imamo pet topika o Noletu, da bi razbili taj pattern, sta li.

Zar je toliko komplikovano razdvajanje dobrog od loseg ili moramo da uvek komuniciramo tako sto cemo sve da natrpamo u shejker, pa sta ispadne?¿ O kom patternu ces sutra da pricas ako se bude slikao promenjenim ljudima na vlasti?¿

Link to comment
3 minutes ago, Ros said:


ti ne vidiš razliku izmedju hirurga kome je to posao i nekoga kome nije ni posao ni obaveza da pokloni nešto sto je korisno? 

Apsolutno ti je to posao ako si multimilioner čak i kad porez plaćaš de živiš ;/

Edited by Hermetico
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Lancia said:

Ne pravim se lud, pricamo o skeneru, ako hoces da me setas od slucaja do slucaja, eno ti Kauboja, pa sirite pricu do mile volje. 

I ja isto pričam i o skeneru samo što nisam retardiran pa da gledam taj slučaj potpuno izolovano od svega što Đokovići rade po Srbiji. Nije morao da se slika sa Lončarom, nije morao da se slika uopšte. Nije morao ni da se slika sa Mirovićem u svojoj porodičnoj kući. Nije morao da snima spot sa Vučićem. Nije morao da se slika sa Vulinom. Možda je slučajno ispalo to sa Zlatobirom, mada bi se reklo da čovek voli da se slika sa naprednjacima. A i sve da ne kapira šta se dešava i dalje mi je odvratan zbog svega toga. 

 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

I ja isto pričam i o skeneru samo što nisam retardiran pa da gledam taj slučaj potpuno izolovano od svega što Đokovići rade po Srbiji. Nije morao da se slika sa Lončarom, nije morao da se slika uopšte. Nije morao ni da se slika sa Mirovićem u svojoj porodičnoj kući. Nije morao da snima spot sa Vučićem. Nije morao da se slika sa Vulinom. Možda je slučajno ispalo to sa Zlatobirom, mada bi se reklo da čovek voli da se slika sa naprednjacima. A i sve da ne kapira šta se dešava i dalje mi je odvratan zbog svega toga. 

 

Sa mnom nema sanse ovako da komuniciras, negde si se zesce zajebao.

  • Wub 1
Link to comment

Veci je problem kako se prouvuklo da nagadjamo u vezi ministra, nicim dokazane tvrdnje nekog krimosa, i taj ima neke fotke koje mozes da stavljas u razne albume. Novak nas ne vidi, bar ovaj deo, drzi nas za manjinu, i on i njegov pr tim i familija, nismo bitni da bi pazio.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Možda je to, a može da bude i da su obični ljudi ispizdeli zbog spota sa Vučićem pa mu sada vade sve slike sa gadovima. 

Ovo je vec druga prica i za to ga treba tovariti ko magarca bez prestanka, sto opet ne znaci da se sve pretvori u pomije, odosmo svi onda na posran teren Vucicevica i kompanije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...