Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

Pa eto još samo to fali, ali polako, ima do 3. aprila još skoro 2 mjeseca, nemoj se zalijetati toliko.

 

Lik bukvalno snimio predizborni spot SNSu a ti se/ga vadiš na to "pa nije na njegovom kanalu". Pa ni Laza Ristovski ne kači podršku SNSu na svoj kanal već snimi pošteno reklamu koju onda vrti SNS na svojim kanalima.

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, Ros said:

 

to sa nekog novakovog kanala?

 

Jbg Ros ne mora Novak lično da ga stavi na kanal, dozvola da ga AV stavi na svoj i više je nego dovoljna da ukaže na neke stvari.

 

Znate svi™ da sam Nolo Fan ali uvek se trudim da sve gledam objektivno. 

 Ne postoji teoretska šansa da je sve što se dešava oko njega i gamadi sa vlasti slučajnost. Neki dil o međusobnoj koristi definitivno postoji, vidim da Vučić na sva usta priča da će država da podrži turnir, u krajnjem slučaju, nebitan mi je razlog jer nijedan nije opravdan... Jedno je da odeš kod predsednika u posetu, drugo je da on to izeksploatiše u maksimalnu promociju sebe i svoje stranke PRED IZBORE. Pri tom, Đovak je šatro apolitičan.

 

Ono što me najviše IZLUĐUJE je što se posle jebenog posta o protestima sutra dan odmah distancirao da ga slučajno neko ne bi svrstao u u opoziciju, ali nema problem da ga ova govna, najveća u istoriji ove zemlje vucaraju od jednog do drugog i da sa time izlazi u javnost. E pa duvaj ga Nole, zajedno sa njima.

 

 

  • +1 7
Link to comment

Ne razumem zašto vas toliko iznenađuje što se neko ko je deo vrhunskog sporta, dakle estrade, dakle direkno zarađuje na popularnosti,  trudi da bude "na liniji" većine, a većina u Srbiji daleko da je protiv Vučića, značajan deo ga zdušno podržava, a možda još značajniji je potpuno indiferentan, još ih ove nakaze po vladi i parlamentu zabavljaju, rieliti 24/7. Je l pričate vi nekad sa ljudima van sopstvenog babla?

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, JozoMujica said:

Ne razumem zašto vas toliko iznenađuje što se neko ko je deo vrhunskog sporta, dakle estrade, dakle direkno zarađuje na popularnosti,  trudi da bude "na liniji" većine, a većina u Srbiji daleko da je protiv Vučića, značajan deo ga zdušno podržava, a možda još značajniji je potpuno indiferentan, još ih ove nakaze po vladi i parlamentu zabavljaju, rieliti 24/7. Je l pričate vi nekad sa ljudima van sopstvenog babla?

 

Naprotiv, ja sam ubeđen da je većina protiv Vučića samo 11 godina duga kampanja protiv Đilasa i čuvenih 619 miliona svakako daje rezultate. Znači na izbore izađe 50%, koliko je dobio SNS na poslednjih? Neka je 50% to je 25% ljudi koji imaju pravo glasa. 

Oduzmi sve ucenjene, zaprećene, potkupljene, prodane, zastrašene, pa ćeš videti da tu nema V od većine. Pri tom je jasno kao dan da su apstinenti sigurno većinski protiv Vučića jer njihovi glasači dobrim delom MORAJU da glasaju a ovi iskreni vernici na izbore gledaju kao na najbitniji dan u godini. Tu mislim na penzose i one babe po klipovima koje bez problema izjavljuju da više vole Vučića no decu i unuke.

Edited by Mil@n
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

 

Naprotiv, ja sam ubeđen da je većina protiv Vučića samo 11 godina duga kampanja protiv Đilasa i čuvenih 619 miliona svakako daje rezultate. Znači na izbore izađe 50%, koliko je dobio SNS na poslednjih? Neka je 50% to je 25% ljudi koji imaju pravo glasa. 

Oduzmi sve ucenjene, zaprećene, potkupljene, prodane, zastrašene, pa ćeš videti da tu nema V od većine. 

 

Šta ćemo sa ovih 50% koje to uopšte ne zanima? Uostalom,

 

5 minutes ago, JozoMujica said:

Je l pričate vi nekad sa ljudima van sopstvenog babla?

 

 

Link to comment
1 hour ago, JozoMujica said:

Nisam pominjao nikakva gradjanska prava niti borbu za njih, samo sam komentarisao tvoju tezu da je 7M građana ugroženo ovim Vučićevim postupkom (koji btw nije imao nikakav uticaj ni na šta, samo kenja za domaću publiku).


Joj :isuse:

Đoković je pristao na tetka Darijinu ponudu da mu sredi datum na potvrdi. Možda Vučić nije imao ništa sa tim (sumnjam). Da je otkriveno, najebao bi Đoković, sve ostalo bi moglo da se zataška.

Kada su zli internet lešinari videli da nešto nije u redu sa Batutovim dokumentima, e tu je Vučić nas zajebao u trenutku kada je aktivirao direktorku Batuta da šalje dopis da je potvrda ispravna (nema šanse da bi ona to radila na svoju ruku), pa je dodatno Brnabićka izjavila da je potvrda ispravna, pa je na kraju i sam Vučić izjavio isto to.

Kad bi se, kojim slučajem, potvrdilo da je Đokovićeva potvrda falsifikovana, pretpostavljam da posledice po nas ne bi bile iste kao da ju je kupio na pumpi u Vranju, kao i toliki pre njega. Možda bi Batutove potvrde odjednom postale nevažeće, zato što iza falsifikata stoje državni organi. E zato nije svejedno.
 

Edited by Frile
  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, JozoMujica said:

Ne razumem zašto vas toliko iznenađuje što se neko ko je deo vrhunskog sporta, dakle estrade, dakle direkno zarađuje na popularnosti,  trudi da bude "na liniji" većine, a većina u Srbiji daleko da je protiv Vučića, značajan deo ga zdušno podržava, a možda još značajniji je potpuno indiferentan, još ih ove nakaze po vladi i parlamentu zabavljaju, rieliti 24/7. Je l pričate vi nekad sa ljudima van sopstvenog babla?

Ja ne vidim ovde izraze iznenađenja nego gađenja i osude i sa druge strane poricanje stvarnosti kao na teškim drogama. Ja lično jesam malo iznenađen da je baš snimio propagandni spot za SNS jer njemu jeste bitno da ga raja vidi kao apolitičnog i mislio sam da će uspeti da zadrži svoje šeme na nivou da ne mora da radi ovo. Ali, jebiga, smetnuo sam sa uma prirodu organizacije sa kojom Đokovići sarađuju i koju promoviše Novak. Kada se jednom uhvatiš u kolo sa mafijom kad tad će te prevesti preko tvojih crvenih linija. 

  • +1 6
Link to comment
23 minutes ago, Frile said:

Kad bi se, kojim slučajem, potvrdilo da je Đokovićeva potvrda falsifikovana, pretpostavljam da posledice po nas ne bi bile iste kao da ju je kupio na pumpi u Vranju, kao i toliki pre njega. Možda bi Batutove potvrde odjednom postale nevažeće, zato što iza falsifikata stoje državni organi. E zato nije svejedno.

 

Pa je l' su postale nevazece ili će se moći ove godine u Paraliju ili na Mikonos, kako ko voli? :)

Edited by JozoMujica
Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Ovo su veći viši nivoi negiranja stvarnosti :lolol:

Ne znam šta još treba Novak da uradi, lik je snimio reklamu za Vučića :D Da postane ministar u Vladi pričali bi da je tu kao nestranački ekspert da pomogne svojoj zemlji i da ne zna ko su Brnabić i Vučić.

  • +1 6
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...