Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

7 minutes ago, Frile said:


Interes da covid sertifikati izdati u Srbiji budu i dalje priznati u svetu

 

A, to. Pa ni blizu 7 miliona gradjana nema (u svetu priznate) kovid sertifikate, a daleko manji broj od toga putuje van zemlje.

  • Haha 1
Link to comment

A.

 

Pa onda dobro, nek vitla Vucic sa onih 40% koji su se vakcinisali i imaju sertifikate, ko ih jebe kad su glupi, valja kampanju dobiti, valja Noletu udovoljiti.

 

Koji smo mi ropski mentalitet jebote, cak i ovde na PPP

Edited by Caligula
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Caligula said:

A.

 

Pa onda dobro, nek vitla Vucic sa onih 40% koji su se vakcinisali i imaju sertifikate, ko ih jebe kad su glupi, valja kampanju dobiti, valja Noletu udovoljiti.

 

Koji smo mi ropski mentalitet jebote, cak i ovde na PPP

 

Nisam siguran da se slažemo oko toga šta je u ovoj priči odraz ropskog mentaliteta, ali se svakako slažem sa tobom. :)

 

E, a je l važe sertifikati onima koji su se dva puta vakcinisali?

Edited by JozoMujica
  • +1 1
Link to comment

Pa onda se slazemo jebiga, bolje Vucic i Nole da budu srecni no da raja ne daj boze ima neka prava jel tako tako je, ti si ropski mentalitet ja gradjanin liberal jeli tako takoje

 

@JozoMujica

Edited by Caligula
Link to comment
Just now, Caligula said:

Pa onda se slazemo jebiga, bolje Vucic i Nole da budu srecni no da raja ne daj boze ima neka prava jel tako tako je, ti si ropski mentalitet na gradjanin jeli tako takoje

 

Meni je potpuno nezamislivo da neko pristane da uzima neki lek ne zbog zdravlja već da bi mogao da putuje, ali eto, različito doživljavamo pojam ropskog mentaliteta.

Link to comment
3 minutes ago, JozoMujica said:

 

Meni je potpuno nezamislivo da neko pristane da uzima neki lek ne zbog zdravlja već da bi mogao da putuje, ali eto, različito doživljavamo pojam ropskog mentaliteta.

 

:isuse: a ti na to gadjas

 

Pa onda jos gore covece. Ti u stvari mislis da je ovaj cirkus sa Noletom i Vucicem zapravo borba za gradjanska prava :lol: i onda Vucic u ime Srbije stoji na braniku ljuCkih prava i brani Noleta a Nole mu aplaudira ... i posle ide da snima spot za njega i njegovu mafiju.

 

wtf

Edited by Caligula
  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Caligula said:

 

:isuse: a ti na to gadjas

 

Pa onda jos gore covece. Ti u stvari mislis da je ovaj cirkus sa Noletom i Vucicem zapravo borba za gradjanska prava :lol: i onda Vucic u ime Srbije stoji na braniku i brani Noleta a Nole mu aplaudira ... 

 

wtf

 

Nisam pominjao nikakva gradjanska prava niti borbu za njih, samo sam komentarisao tvoju tezu da je 7M građana ugroženo ovim Vučićevim postupkom (koji btw nije imao nikakav uticaj ni na šta, samo kenja za domaću publiku).

 

A za građanska prava je nažalost prekasno.

Link to comment

Pa prije pola godine je SNSD kačio slike njega i Dodika sa tagovima "šampioni uz šampione", znači da ne ponavljamo priču, čovjek sigurno ima advokate koji bi, da ovaj to hoće, spriječili ovu zloupotrebu lika i djela, ali očigledno postoji prećutna saglasnost. Da neko prodaje patike pod firmom "Nole broj 1" ili "Nolefam" popio bi tužbu od koje se ne bi oporavio u naredne tri generacije. A ovako kao "ma ne interesuje to Novaka, neka kači slike ko kako hoće i neka spinuje u podršku, šta ga briga, samo ljubav"

 

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, James Marshall said:

Pa prije pola godine je SNSD kačio slike njega i Dodika sa tagovima "šampioni uz šampione", znači dane ponavljamo priču, čovjek sigurno ima advokate koji bi, da ovaj to hoće, spriječiti ovu zloupotrebu lika i djela, ali očigledno postoji prećutna saglasnost. Da neko prodaje patike pod firmom "Nole broj 1" ili "Nolefam" popio bi tužbu od koje se ne bi oporavio u naredne tri generacije. A ovako kao "ma ne interesuje to Novaka, neka kači slike ko kako hoće i neka spinuje u podršku, šta ga briga, samo ljubav"

 

 

ova slika?

420479.jpeg

  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...