Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

https://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2022&mm=02&dd=15&nav_id=2105534

 

Najbolji teniser sveta Novak Đoković rekao je da nije "antivakser", ali i da bi pre propustio naredne najveće turnire nego primio vakcinu protiv koronavirusa.

 

"Moj um je otvoren kada je u pitanju mogućnost da budem vakcinisan u budućnosti jer svi zajedno pokušavamod a pronađemo najbolje rešenje kada je u pitanju borba protiv kovida. Ponavljam, nikad nisam bio protiv vakcinacije i nadma se da ćemo svi vrlo brzo videti skori kraj ovog virusa. Trudim se da držim um otvorenim jer se svi trudimo da pronađemo najbolje moguće rešenje. Niko ne želi da bude u ovoj situaciji u kojoj smo mi kolektivno već dve godine. Deo sam globalnog sporta koji se igra svake nedelje na različitim lokacijama. Razumem posledice svoje odluke. Jedna od posledica je da ne idem u Australiju, bio sam spreman na to. Razumem da danas ne biti vakcinisan, znači da ne mogu da putujem na većinu turnira".

Edited by Krampa
Link to comment
17 minutes ago, Leia said:

Ali svi zajedno trazimo resenje :ph34r:

Neko vakcinacijom, neko molitvama prljavoj vodi, ali svi smo u istom camcu (mislim jesmo, nazalost)

 

Neko finansiranjem pseudonaučnih budalaština koje imaju za cilj otimanje para naivnim ljudima. 

Edited by Sammael
  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
16 minutes ago, Sammael said:

 

Neko finansiranjem pseudonaučnih budalaština koje imaju za cilj otimanje para naivnim ljudima. 

 

Neko maltretiranjem stanovnistva merama ciji je efekat blago receno upitan, a objektivno nikakav.

 

FLjiWF0aIAALeWo.jpeg

 

Link to comment
1 minute ago, JozoMujica said:

 

Neko maltretiranjem stanovnistva merama ciji je efekat blago receno upitan, a objektivno nikakav.

 

FLjiWF0aIAALeWo.jpeg

 

 

Mislio sam da je na ovom forumu zabranjeno propagiranje antivakserstva.

  • +1 2
Link to comment
20 minutes ago, Sammael said:

 

Neko finansiranjem pseudonaučnih budalaština koje imaju za cilj otimanje para naivnim ljudima. 

 

a neko kupovinom respiratora i skenera...

svako kako je u mogucnosti

Link to comment
Just now, Ros said:

 

a neko kupovinom respiratora i skenera...

svako kako je u mogucnosti

 

koliko je para dao na respiratore i skenere, koliko uložio u ovo drugo?

 

Btw, i njegov dobar prijatelj AV je isto kupovao respiratore, eno ih, stoje po magacinima. Samo da ga ne pitamo kako ih je nabavljao.

Link to comment
1 minute ago, Sammael said:

 

koliko je para dao na respiratore i skenere, koliko uložio u ovo drugo?

 

Btw, i njegov dobar prijatelj AV je isto kupovao respiratore, eno ih, stoje po magacinima. Samo da ga ne pitamo kako ih je nabavljao.

 

ne znam koliko je dao za ovo ili ono.

 

predsednik srbije ima duznost da nabavi sve sto je potrebno za dobrobit drzave kojom vlada. to nisu uporedive stvari. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...