Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

I da, slikaće se i sa Đilasom i Dobricom ako mu tako kaže tata ili ko god mu vodi biznis u Srbiji, ma slikaće se i sa crnim đavolom za tatinu građevinsku dozvolu ili pranje svojih muvanja, ako treba snimiće i promo spot. I boleće ga baš kurac da razmisli kakve to posledice po njegov imidž i imidž crnog đavola može da ima. Mislim, i nije kondicional, radi to u realnom vremenu sa sve crnim đavolom. I sve je to u redu, ima pravo to da radi, ali imidž i integritet su mu na đubrištu.

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Heaviside said:

O Boze, naravno da nije njemu cilj da promoviše SNS nego to radi kao protivuslugu za nešto što mu jeste cilj. Nikome na svetu članstvo u ili promocija SNS-a nije cilj samo po sebi. To je mafija bez ideologije.

Ne znam kazem, to vi valjda tamo bolje znate, sta je sve Novak dobio od Srbije i obrnuto. Ne volim da gledam tako crno-belo. Nijedna zemlja na svetu nije imuna na vanserijske sportiste, tako i Nadal uziva u nekim privilegovanim odlukama od strane vlasti.

Edited by Lancia
Link to comment
22 minutes ago, renne said:

Четвртак РТС

19:53 Интервју: Новак Ђоковић, специјална емисија

 

ne vredi. suvise je kasno. rekao je 7-10 dana. laze kao svaki pravi naprednjak :fur:

Link to comment
3 hours ago, Caligula said:

Btw. rekoh vec gore, covek ladno zahvalio balavom sto je njegove interese stavio ispred interesa 7 miliona gradjana Srbije. Otprilike tada mi je pala klapna skroz, ne znam kako to da opravdam pa makar mi iz oka ispao.

 

Uh, a kako je to Vučić stavio Đokovićeve interese ispred interesa 7 M građana Srbije? Koji je to interes građana Srbije trpeo?

Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Iz cele price opet izuzimam susret sa Vucicem.

 

Ma sve OK, ne kazem ja da on voli SNS pa se zato gura tamo, ali takodje ne verujem da se sapleo i slucajno pao na Vulinovo kanabe.

 

Pomenuo sam vec patern, ovo sa Vucicem je samo jos jedna kocka tog mozaika, drugacije ne zelim da tumacim. Jednom recju novi Karici, ne znam zasto bih prema njima imao respekt ili zelju da ih opravdam.

Link to comment
16 minutes ago, JozoMujica said:

 

Uh, a kako je to Vučić stavio Đokovićeve interese ispred interesa 7 M građana Srbije? Koji je to interes građana Srbije trpeo?

 

Djokovic je doslovno rekao da je Vucic uradio nesto sto nije morao, i da to nije bilo lako. E sad, nije Vucic kao neki NN gradjanin nego Vucic kao vlasnik Srbije - kockao se spoljnopoliticki e da bi odbranio Novaka.

 

Ko bilo kome daje za pravo da nekome cini licne usluge i podrzava ga po cenu kvarenja odnosa dve zemlje? Kakvu jebenu korist od toga imam ja, zena mi, cerka? Moje komsije, moji prijatelji?

 

Kakve su to idiotarije jbt? Eno poslusaj Novakovu izjavu.

 

Debil.

Edited by Caligula
  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, renne said:

Четвртак РТС

19:53 Интервју: Новак Ђоковић, специјална емисија

odma posle dnevnika. prajm tajm.

Link to comment
3 minutes ago, Caligula said:

 

Djokovic je doslovno rekao da je Vucic uradio nesto sto nije morao, i da to nije bilo lako. E sad, nije Vucic kao neki NN gradjanin nego Vucic kao vlasnik Srbije - kockao se spoljnopoliticki e da bi odbranio Novaka.

 

Ko bilo kome daje za pravo da nekome cini licne usluge i podrzava ga po cenu kvarenja odnosa dve zemlje? Kakvu jebenu korist od toga imam ja, zena mi, cerka? Moje komsije, moji prijatelji?

 

Kakve su to idiotarije jbt? Eno poslusaj Novakovu izjavu.

 

Debil.

Za ovo si upravu, kad Vucic ne bi lagao. 

On je to NDJ tako predstavio... sto se kaze, prodao mu ciglu... malo sam narusio svoj medjunarodni ugled, zbog tebe. Klasicni manipulator. 

Sad sto je Djokovic poverovao, samo govori o nekoj njegovoj naivnosti, da ne kazem gluposti. 

Nista ovo ne opravdava sve te susrete sa zlom. 

Link to comment
24 minutes ago, JozoMujica said:

Uh, a kako je to Vučić stavio Đokovićeve interese ispred interesa 7 M građana Srbije? Koji je to interes građana Srbije trpeo?


Interes da covid sertifikati izdati u Srbiji budu i dalje priznati u svetu

Edited by Frile
  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, radnik said:

Za ovo si upravu, kad Vucic ne bi lagao. 

On je to NDJ tako predstavio... sto se kaze, prodao mu ciglu... malo sam narusio svoj medjunarodni ugled, zbog tebe. Klasicni manipulator. 

Sad sto je Djokovic poverovao, samo govori o nekoj njegovoj naivnosti, da ne kazem gluposti. 

Nista ovo ne opravdava sve te susrete sa zlom. 

 

Ma mnogo je naivan, sto rece neko nikako da se oklizne i slika sa Marinikom ili onim nesrecnim Obradovicem.  U ovih mesec dana mi se slika o njemu potpuno utopila u sliku koju sam od ranije imao o njegovom ocu. Sada je sve jasno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...