Jump to content
IGNORED

Kolaps elektroenergetskog sistema?


James Marshall

Recommended Posts

Како сам обнављао кућну технику тако ми се смањивао рачун за струју. Не знам за дуготрајност, у односу на "стара времена" , али ново обично троши мање енергије. 

  • +1 2
Link to comment
44 minutes ago, Duhovnost, ljubav i med said:

Како сам обнављао кућну технику тако ми се смањивао рачун за струју. Не знам за дуготрајност, у односу на "стара времена" , али ново обично троши мање енергије. 

I frižider i zamrzivač su mi već blizu 20 godina stari i nikako da crknu.

Na kraju ću ih morati zameniti još uvek ispravne, kontam da to vuče struju samo tako…

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment

valjda je zec to rekao na N1 a u vezi onog obećanog popusta na račun ako se uštedi:

"ko je puno trošio, rasipao na bazen, saunu ili džkuzi može da uštedi i dobije popust. ko je do sada štedeo i trošio minimalno, ne može više da smanjuje potrošnju"

tako da, ne znam  koliko većina može da smanji potrošnju.

Edited by djordje geprat
Link to comment

Mnogi se dogrevaju na struju, najjeftiniji je energent trenutno, a mnogi planiraju i tokom zime, samo ako je bude. Mislim na one koji su do sad koristili čvrsta goriva.

Link to comment

Meni se nešto pokvario kotao na gas prošle godine u oktobru pa mi nije radilo grejanje tople vode te sam prvi put od useljenja u stan pre 11 godina morao da koristim bojler. Mesecima sam vijao servisera za kotao da bih ga konačno uvijao pre oko mesec dana. Taman da mi bude manji račun za struju. 😁

Edited by Tinman
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...