Jump to content
IGNORED

Kolaps elektroenergetskog sistema?


James Marshall

Recommended Posts

Pa jebo mamu ako se tu zaista ne radi o sabotazi..ali medjusobnoj, oni zavadjeni sindikati koji se ne podnose.

 

Previse je ovih slucajeva da bi bilo izazvano pukom gluposcu. Toliko glup niko nije.

Link to comment
Just now, radisa said:

Potcenjuješ rukovodeći kadar SNSa..

 

 

Ne nego je ovo previse ucestalo..Ne kazem da nije bilo do sada ali poslednjih mesec dana svake nedelje gori nesto. 

Link to comment
14 minutes ago, SNARC said:

 

Ne nego je ovo previse ucestalo..Ne kazem da nije bilo do sada ali poslednjih mesec dana svake nedelje gori nesto. 

Stiglo na naplatu... Ne kažem da možda neko i ne pogura, kome je, recimo, pun kurac mamlaza, ali i to je deo gluposti postavljenih kadrova...

 

Jbt, meni recimo nije jasno kako je taj Grčić efektivno bio direktor EPSa, a pre toga od iskustva ima pečenjaru... Kako je on sebe pogledao i rekao možeš ti to, a verovatmo ne zna ni kako struja radi™, niti razume organizaciju, niti zna šta je poslovni proces... Šta je on uradio prvi dan na poslu? Kako su ga ljudi koji su tamo i poneko je i stručan gledali kad je lupetao neke opšte fraze? Šta je on pričao svojim saradnicima, kakve je on odluke kao direktor mogao da donese? Jbt, kako je to sve izgledslo?

 

Cenim da bi se dobra crna satira mogla napraviti od Grčić na čelu EPSa...

  • +1 7
Link to comment

Isto kao i drugi napredni kadrovi, kako je dr Neša bio ministar prvo policije, pa vojske, a pitanje da li je i srednju školu završio, Maja Gojoković na čelu agencije za nuklearnu sigurnost itd itd

Link to comment

Maja Gojković ima pošteno završen državni fakultet, bila je advokat i njena pozicija je takva da je znala svoje mesto, ako sam dobro razumeo šta nam je jedna koleginica pisala o zome...Nije ona dobar primer...

 

Ali kondukter kao potpredsednik skupštine, keramičar u DB, i slično jesu primeri... Mnogo su zsnimljiviji oni primeri u sitnom menadžmentu, koji dodju pa partijskoj liniji... Kako to izgleda, kako se oni ponašaju, da li žele nešto da nauče ili im je bitno samo da sede i drkaju tel/komp i uzmu platu... Da li ih iko cima za stručne stvari? Kako ih gledaju ljudi koji nesto znaju? 

 

Jel ima neko da malo napise o ovome?

  • +1 1
Link to comment

Ja imam jednu poznanicu iz nekih muzičkih dešavanja, sa Instagrama sam pokupio da radi u Kostolcu, da li prenos ili na terenu struja, jebi me, ne znam. Znam da ima završenu nižu muzičku, i da ponekad ufotka sliku iz kancelarije, neke kao eksel tabele, uz one komentare i tagove "work time" I "radno" i znam da botuje ali diskretno za SNS. Inače su joj glavna zanimacija mejk ap tutorijali na YT, ali ni od toga naravno ne može da živi.

Link to comment

Ja sam sa sigurne udaljenosti gledao napore (srećom neuspješne) da se postane direktor EP u Srpskoj i taj lik bi sutra, bez ikakvih ustezanja, prihvatio da bude direktor NASE, samo da ga neko postavi tamo. Mislim da ne bi prihvatio da bude hirurg, ali sve ostalo je fair game.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

Moja drugarica je završila Filološki fakultet pre desetak godina, a u poslednjih nekoliko je postala jako aktivna politički i sad je savetnica jednog ministra u oblasti koja nema veze sa njenom strukom. Nedavno mi je poslala izmene zakona na kojim je radila zajedno sa sekretarkom u tom ministarstvu i ja sam ostao zgranut kad mi je rekla da su to njih dve sastavile zajedno za jedno veče, pa da bi bilo dobro da ja bacim malo pogled i unesem sugestije, ako ih imam.

 

Naravno da ništa nije valjalo i da sam napisao gomilu komentara. Pritom, nikada se nisam bavio pisanjem zakona i drugih propisa, niti bih smeo da tako nešto preuzmem na sebe bez prethodnog učenja nomotehnike i rada sa zakonodavnim odborom Narodne skupštine.

 

Ti ljudi ne shvataju ozbiljnost svojih poslova, imaju neograničeno samopouzdanje i sve što ih zanima jesu materijalna korist i zvanja.

 

Otud selektor Krstajić, direktor Grčić i ministar Vulin.

Da li su usvojile primedbe ? Da li zakon usao i prosao skupstinu ? Da li se osecas istaknutije ?

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...