Jump to content
IGNORED

kritika savremene umetnosti


Caligula

Recommended Posts

23 minutes ago, Ras said:

Zar je tako očigledno da patim :(

 

Ne ta žena.

 

Patnja izvire iz tvog suptilnog narativa!

 

Ni Vucicevica nije ruzna realno ako progutas zabu i pristanes da je svrstas u ljudska bica

Link to comment

Izgleda ona ok, ako je samo do izgleda. 

Meni je bila bizarna scena onomad kad ju je isterao pred kamere tipa 3 dana posle porodjaja umotanu u zavesu

 

 

29805AD3-6668-4A40-99DB-C6F290C98E51.jpeg

Edited by Leia
Link to comment

kako mi idu na zivce korax i petricic u ovom slucajusa kojom lakocom daju kategoricki vrednosni sud, zanimljivo da su ko i 1975. satiricari i karikaturisti na prvoj liniji odbrane 'prave umetnosti' od 'perfomransa' i 'konceptualne umetnosti'

ok novac, marketing, vucic i sve al brtttt

Link to comment
4 hours ago, InvisibleLight said:

kako mi idu na zivce korax i petricic u ovom slucajusa kojom lakocom daju kategoricki vrednosni sud, zanimljivo da su ko i 1975. satiricari i karikaturisti na prvoj liniji odbrane 'prave umetnosti' od 'perfomransa' i 'konceptualne umetnosti'

ok novac, marketing, vucic i sve al brtttt

 

Meni vise lici da oni ne brane pravu umetnost (sta god to bilo) nego je prozivaju zbog drugih stvari

Link to comment

pa na to sam referisala, a kauboj linkovao juce

 

mism   ekspplicitno ''m.a. nije umetnica a performans je utociste netalentovanih, tankih zanatski'' je suvise  smeo i iskljuciv stav za nekog ko ''nece da ulazi u teoriju, istoriju i kritiku'', kako sam kaze

 

''zivimo u vremenu lazi,opsena, i vladavine hohstaplera i ona je jedan od njih'' zvuci jadno ako nemas utemeljenje za kritiku u poznavnaju nj.opusa i geneze vizuelne um. druge polovine 20.veka

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...