Jump to content
IGNORED

Andjeli osvete


Recommended Posts

4 hours ago, *edited by mod said:

Biće da su se žestoko usrali od sutrasnjeg protesta 

ja sam se u sredu zaista rasplakala kad sam stigla na terazije i videla da ima možda 100 ljudi sa sve gomilom novinara. ako se ispostavi su žene sve vreme imale moć da uzdrmaju mafiju tačno ću da se obesim

4 hours ago, Sara said:

Mene zanima da li ovakvih novinarskih svinjarija ima i u drugim zemljama?

Svinjarija poput ovog intervjua ili kada na naslovnoj strani objave telo poginulog u saobracajci ili kada  slikaju ozaloscene na grobljima ili objave detalje necijeg lekarskog kartona.... Da li se to desava i u normalnim zemljama ili je Srbija zaista najveca i jedina septicka jama na kugli zemaljskoj?

šta znam, zamisli da u nekoj uređenoj zemlji ili u nekoj zemlji gde bar postoji nezavisno sudstvo bude objavljena ovakva svinjarija... pa da urednika i tabloid tuže žrtve, udruženja, građani... pa im neka tela za regulisanje medija stave zabranu, naplate drakonske kazne... ne bi im se ni isplatilo da tako nešto objavljuju. ako postoji, postoji u nekoj kloaki kao što je srbija.

  • +1 6
Link to comment
17 minutes ago, slepa živana said:

pa da urednika i tabloid tuže žrtve, udruženja, građani... pa im neka tela za regulisanje medija stave zabranu, naplate drakonske kazne... ne bi im se ni isplatilo da tako nešto objavljuju. ako postoji, postoji u nekoj kloaki kao što je srbija.

tako funkcionise zuta stampa. lepo si objasnila.

Link to comment
27 minutes ago, slepa živana said:

ako se ispostavi su žene sve vreme imale moć da uzdrmaju mafiju tačno ću da se obesim

 

Mislim da je to bio iskreni bes i neinstrumentalizovanosti. Izlilo se iz žena. Ona devojka u beloj rolci plače dok im se dere u facu. Šteta što nije potrajalo, bilo duže i više. Aj videćemo sutra,

  • +1 3
Link to comment
10 minutes ago, Svemir Zeka said:

 

Mislim da je to bio iskreni bes i neinstrumentalizovanosti. Izlilo se iz žena. Ona devojka u beloj rolci plače dok im se dere u facu. Šteta što nije potrajalo, bilo duže i više. Aj videćemo sutra,

videćemo :D

u sredu jeste bilo u sred radnog vremena i sve to, ali ipak... s druge strane, sledećeg dana na pinku jesu delovali malo nesigurno za njihove standarde, al nisam sigurna da sam objektivna. sad ovo vađenje sa besmislenim hapšenjem... deluje da su se pogubili. 

pa se vidimo :)

  • +1 2
Link to comment

I meni deluje sve ovo u hodu smišljano, pokušaj kontrole štete. Ali informerska masa će ovo pozdraviti, gle kakvi heroji u informeru, uhapsili silovatelja....umesto da su sami uhapšeni

Edited by Svemir Zeka
Link to comment
5 hours ago, Sara said:

Mene zanima da li ovakvih novinarskih svinjarija ima i u drugim zemljama?

Svinjarija poput ovog intervjua ili kada na naslovnoj strani objave telo poginulog u saobracajci ili kada  slikaju ozaloscene na grobljima ili objave detalje necijeg lekarskog kartona.... Da li se to desava i u normalnim zemljama ili je Srbija zaista najveca i jedina septicka jama na kugli zemaljskoj?

U drugim zemljama postoje neke institucije.

Tabloidi kakve imamo danas u Srbiji su proizvod i glavni saveznik ove vlasti. Prst i nokat. Jeste, ogavni su i u UK, ali ovo kod nas je jedan sasvim drugi nivo.

 

Sad sam tek video ovu temu, pisao tamo na medijima.

Edited by mraki
Link to comment
16 minutes ago, Svemir Zeka said:

I meni deluje sve ovo u hodu smišljano, pokušaj kontrole štete. Ali informerska masa će ovo pozdraviti, gle kakvi heroji u informeru, uhapsili silovatelja....umesto da su sami uhapšeni

ipak ne verujem da mogu tako da rezonuju. čak i ovi što bi da ga štroje valjda shvataju da on nije jedini nasilnik u gradu, u zemlji, a čuli su da smo dobili uputstvo kako da se ponašamo tokom silovanja. dosta je jednostavno koliko god da sad pokušavaju da zagovnaju celu sliku.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, mraki said:

Biće da su fokus grupe pokazale neki neočekivan rezultat, očigledno su se malo preigrali i usrali…

posrali su se na glavu 51 zarez nešto % stanovništva a nisu bili na času kad su se radili procenti 

  • +1 4
Link to comment

Mraki & Zivana@ dakle, vas dvoje kazete da u uredjenim zemljama kao sto su npr USA, UK, Fr…  nema tabloida na cijim naslivnicama ce da osvane neciji les ili necija picka ili ispovest manijaka … jer je u tim zemljama to za tabloide neisplativo?

Link to comment
posrali su se na glavu 51 zarez nešto % stanovništva a nisu bili na času kad su se radili procenti 
to. 51 posto stanovnishva moze shta god reshi da hoce. kao pacov.od 300 kila.

a ovih 51 posto ujedinjuje samo jedna stvar i bash su se sa tim setili da se zajebavaju isuse.gif

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...