Jump to content
IGNORED

Andjeli osvete


Recommended Posts

8 hours ago, Tihajeza said:

Neće. 

Kad imaš nož pod grlom, ne znaš da vrištiš jer izgubiš glas, ne možeš da šutiraš ni grebeš, jer ne osećaš ruke i noge.

Na žalost, mislim da znam bolje od tebe. Iz ličnog iskustva.

Tačno. :sad:

I ide u prilog onome što piskaram, tu tek suzavac šoker i sl ne pomaže. 

Game over. 

 

Stvarno mi je žao i nisam razmišljao da možda ovde nekome čeprkamo po ranama. 

Link to comment
16 minutes ago, Zaboravan said:

da možda ovde nekome čeprkamo po ranama

Uzmite to u obzir, dosta puta se rasprave vode s nekog stavovskog stajališta, teoretisanja. A nas je ovde neki procenat, ne znam koji, žena (ne kažem da se i muškima nije dešavalo nešto), koje neke stvari poznajemo ne s twittera, ne ni s poslova, nego iz ličnog iskustva. 

 

Što se nošenja tiče, i škole - u školi sve te sprave (makaze od 15 cm, sprejevi, šokeri) završe uperene na drugu decu, zato škola nije mesto gde se to unosi. Jasno da jasnije ne može biti. 

 

Van toga; kao devojka od 19 i par godina kasnije, nosila sam skakavac, da se osećam bezbednije po blokovima noću. Da me je neko napao, sad znam da se ne bih dobro provela, slabija, bez veština da se branim ili na kraju odsečena od straha, što je normalna reakcija. Ili bih robijala nekog, ne znam šta je gore.

 

Danas ima širi izbor tih pomagala, ne znam koliko je sve to efikasno u smislu može li ti pomoći i kada. A šokeri se kupuju kod Kineza za 1000 dinara.

Edited by Svemir Zeka
  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, Svemir Zeka said:

Uzmite to u obzir, dosta puta se rasprave vode s nekog stavovskog stajališta, teoretisanja. A nas je ovde neki procenat, ne znam koji, žena (ne kažem da se i muškima nije dešavalo nešto), koje neke stvari poznajemo ne s twittera, ne ni s poslova, nego iz ličnog iskustva. 

Uzeto, namera je bila upozoriti da razni gadžeti često nisu upotrebljivi čak su kontraproduktivni jer daju osećaj lažne sigurnosti. 

Neću više. 

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Zaboravan said:

Uzeto, namera je bila upozoriti da razni gadžeti često nisu upotrebljivi čak su kontraproduktivni jer daju osećaj lažne sigurnosti. 

Neću više. 

Evo imaš edit

 

Mislim ti kineski šokeri nisu sredstvo da se odbraniš, ali jesu govno kojim dete može da povredi drugo dete, a oni su njihovi korisnici.

Edited by Svemir Zeka
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...