Jump to content
IGNORED

Andjeli osvete


Recommended Posts

pre neki dan čuh da je gimnazijalka dobila od oca biber sprej i nosila ga kao privezak za ključeve. u učionici, greškom je to ostavila na klupi za vreme odmora. drugar iz razreda ga je video, uzeo i iz radoznalosti aktivirao. slučaj je došao do direktora, za policiju ne znam, otac je nedvosmisleno rekao da će ona da ga nosi i dalje ali isključivo u torbi dok je u školi. rasplet ne znam.

Link to comment
On 8.10.2022. at 22:47, gospa buba said:

predsednik republike je rekao da ce se lichno postarati da se kazne povecaju, ukoliko se ana i njena vlada ne pozabave time pre njega. zaboravljujci da uopshte ne postoji anina vlada koja moze da se pozabavi bilo chim na ovom svetu. tako da ce verovatno morati on. onda nam je, jer nije mogao da izdrzi, zamerio shto nismo izlazili na ulicu u vezi sa nekim nasiljem nad mushkarcima, koje su vrshili mushkarci, ali sam se praktichno istog chasa iskljuchila iz slushanja, ne zamerite, jer me to ovog chasa uopshte ne interesuje, to moze i sa porfirijem da vidi kako ce dry.png

imao se utisak da ga samo drkamo bezveze, da dangubi na trivijalnostima, dok hrvati i jasenovac. verujem da isto zamera i djv, po ovom pitanju smo mu svi u istom koshu s_w.gif

on ce da reshi.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto




 

Nisam zapamtio, iz koje filijale™ su mu postavili to pitanje? 

Link to comment
5 hours ago, djordje geprat said:

pre neki dan čuh da je gimnazijalka dobila od oca biber sprej i nosila ga kao privezak za ključeve. u učionici, greškom je to ostavila na klupi za vreme odmora. drugar iz razreda ga je video, uzeo i iz radoznalosti aktivirao. slučaj je došao do direktora, za policiju ne znam, otac je nedvosmisleno rekao da će ona da ga nosi i dalje ali isključivo u torbi dok je u školi. rasplet ne znam.

 

Ne sme da ga unosi u školu. To piše u osnovnim pravilima ponašanja za učenike. 

Link to comment

Svasta pise pa se drze samo kad kome odgovara. 

Zasto uvek ima da retarda klinaca koji prave bezvezna sranja? 

Moje bi nosilo. 

Edited by mustang
Link to comment
3 minutes ago, mustang said:

U runcu, neki dzepic, a van skole nakacen na nesto gde je lako skinuti za slucaj da je potreban

Vidi, to je po mom iskustvu, samo lažna sigurnost. 

Naravno može poslužiti ako se slože kockice: prepoznaš opasnost, vetar ne duva ili ti duva u leđa, dovoljno odstojanje itd

Učiti decu da koriste ono što su dobili, noge, ruke, glas... 

Link to comment
1 minute ago, Zaboravan said:

Učiti decu da koriste ono što su dobili, noge, ruke, glas...

 

To ce bas da im pomogne. Narocito deci.

Edited by Moonwalker
Link to comment
2 minutes ago, Moonwalker said:

 

To ce bas da im pomogne. Narocito deci.

Naravno da hoće. 

Prvo noge, bežanje. Drugo, udaranje.

Niko ne voli da decu uči da nanose bol ali je valjda lakše kupiti suzavac... 

Link to comment
3 hours ago, mustang said:

U runcu, neki dzepic, a van skole nakacen na nesto gde je lako skinuti za slucaj da je potreban

Ne sme ni u rancu. 

To što kažeš svašta piše - ovoga se drže, malo se više ne može tumačiti zakon po svačijoj volji u školama. 

Edited by Svemir Zeka
Link to comment
3 hours ago, Zaboravan said:

Naravno da hoće. 

Prvo noge, bežanje. Drugo, udaranje.

Niko ne voli da decu uči da nanose bol ali je valjda lakše kupiti suzavac... 

Neće. 

Kad imaš nož pod grlom, ne znaš da vrištiš jer izgubiš glas, ne možeš da šutiraš ni grebeš, jer ne osećaš ruke i noge.

Na žalost, mislim da znam bolje od tebe. Iz ličnog iskustva.

  • +1 5
  • Tužno 5
Link to comment

Pa mustanž, ako imam sumnju ili saznanje, imam i ja: da kažem da otvori i istrese sve. Ne znam šta se iznenađuješ, deca u školu donose svašta i spremna su da to upotrebe tu. Šta misliš, čija je odgovornost ako se nekom nešto desi? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...