Jump to content
IGNORED

Andjeli osvete


Recommended Posts

8 hours ago, Sara said:

Mustang@da li u USA tabloidi smeju da dizu svoj tiraz ovakvim bljuvotinama kao ovde?

Ima li toga igde u svetu ili je to srpska specijalnost?

Vezano za intervju sa serijskim silovateljom etc

Tabloida imas svugdje ali ti tabloidi nisu tako povezani sa vlascu kao u Srbiji. U stvari ovdje u fr imas tri cetiri industrijalca koji drze skoro sve dnevne, nedeljne i mjesecne listove. Jako malo nezavisnih novinskih kuca imas. Svaki od njih gura neku svoju agendu, neki su za vlast neki protiv ali svi oni cuvaju svoje "guzice".

To je veci problem od tabloida.

U Srbiji te medijske kuce drzi jedna politicka partija (ako sam ja to dobro razumio).

Link to comment
51 minutes ago, Sara said:

Znam da tabloida ima svuda nego sam se pitala da li su bas svuda tako ogavni ili samo kod nas


Naravno da ima svugde, eno ti UK tabloidi za pocetak, ogavni da nema gde vise.

U Kanadi iskreno ne znam, sad sam se zamislila i ne znam ni jedan. Ali ovde se jaaako kao vodi racuna o pristojnitiju pa je kapiram to fuj. Hocu reci da nemas nigde da ti tabloidi izbijaju oci kao u Srbiji.

Mada tu je USA u komsiluku pa stigne svaki trac i ovde.

Link to comment
13 hours ago, Svemir Zeka said:

Btw što je promenjen naziv topika? Kapiram da je anđeo u jednini značio poriv čoveka da kazni pravedno....

Nisu ova govna o kojima pričamo anđeli

Mislim da je ideja topika bila u pominjanju raznih slučajeva "osvete", e sad sa ovim likom je priča meandrirala u nekom drugom pravcu.

  • +1 1
Link to comment

Cccc, kakva manipulacija. 

Da smo država, da ovaj uzme advokata i da ih otrese, jer je sad uhapšen s velikom verovatnoćom da nije učinio šta mu se tovari.

Ali je kod nas način da se neko okoristi intervjuom a posle radi bilo kakav damage control, potpuno opuštena stvar.

 

Šta kažu drugi, jel posmatra ovo neki Amnesty international ili već neko spolja?

Edited by Svemir Zeka
  • +1 4
Link to comment
18 hours ago, Sara said:

Mustang@da li u USA tabloidi smeju da dizu svoj tiraz ovakvim bljuvotinama kao ovde?

Ima li toga igde u svetu ili je to srpska specijalnost?

Vezano za intervju sa serijskim silovateljom etc

stampa je slobodna.

ti mozes, naravno, kao i svakog da je tuzis. onda novina tabloidnog tipa racuna cost& benefit, a ozbiljnije novine razmisljaju i o nekim vaznijim stvarima.

  • +1 2
Link to comment

Mene zanima da li ovakvih novinarskih svinjarija ima i u drugim zemljama?

Svinjarija poput ovog intervjua ili kada na naslovnoj strani objave telo poginulog u saobracajci ili kada  slikaju ozaloscene na grobljima ili objave detalje necijeg lekarskog kartona.... Da li se to desava i u normalnim zemljama ili je Srbija zaista najveca i jedina septicka jama na kugli zemaljskoj?

Link to comment

rekoh ti. zuta stampa racuna koliko ce da zaradi i da izgubi.

ozbiljna stampa, koje je sve manje, bavi se takvim temama iz drugog ugla.

znaci, da, tabloid gazi jako svuda na svetu ako na kraju moze da bude u plusu.

  • +1 3
Link to comment
31 minutes ago, Svemir Zeka said:

Red je da se i ovaj degenerik malo omrsi i pokaže svoj ugledni moral prebijanjem potkapacitiranog silovatelja

 

IMG_20220930_175131_987.thumb.webp.d8353e5a49de4ebb98813feccc4e026c.webp

nema emotikona da se izrazim:

'bljak masnokosi!'

 

moralni etalon masnokosi. mogao je da ga ubaci u farmu, da mu pravi neke pare.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...