Jump to content
IGNORED

Andjeli osvete


Recommended Posts

5 hours ago, mustang said:

Ima li kod nas hemijska kastracija? 

Ako nema, treba uvesti posle prvog naoada

 

Nema. Ali nije suština u tome. Seksualno nasilje može da se ponovi i bez funkcionalnog q. 

Nego je rešenje da nakon izdržane kazne silovatelji imaju nadzor, ono što tamo gde ti živiš rade službe kojima se bivši robijaši, a ovi su skoro po pravilu recidivisti, javljaju gde su, šta rade, jel rade i tako dalje. 

Mi to nemamo, pa je ovaj tako postao senzacija. 

A mi koji imamo žensku decu dovijamo se oko mehanizama kako da ih zaštitimo, ovako, na vetrometini.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, Svemir Zeka said:

 

Nema. Ali nije suština u tome. Seksualno nasilje može da se ponovi i bez funkcionalnog q. 

Nego je rešenje da nakon izdržane kazne silovatelji imaju nadzor, ono što tamo gde ti živiš rade službe kojima se bivši robijaši, a ovi su skoro po pravilu recidivisti, javljaju gde su, šta rade, jel rade i tako dalje. 

Mi to nemamo, pa je ovaj tako postao senzacija. 

 

A šta bi konkretno u ovom slučaju pomoglo to što se ovaj javlja jednom u xy dana gde i šta radi? Koliko sam čitala za 3 dana silovao i po 9 žena, upadao u radnje, prodavačici  nož pod grlo i sl.

Kakvo javljanje službi, za poremećeni nagon mu je dovoljno par minuta.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Tihajeza said:

 

A šta bi konkretno u ovom slučaju pomoglo to što se ovaj javlja jednom u xy dana gde i šta radi? Koliko sam čitala za 3 dana silovao i po 9 žena, upadao u radnje, prodavačici  nož pod grlo i sl.

Kakvo javljanje službi, za poremećeni nagon mu je dovoljno par minuta.

 

Ne znam iskreno ni ja kako bi se konkretno izvelo u ovakvom slučaju, to jest kako bi izgledao nadzor. Ali faktički postoji u nekim zemljama. 

Link to comment
3 hours ago, Svemir Zeka said:

Nego je rešenje da nakon izdržane kazne silovatelji imaju nadzor, ono što tamo gde ti živiš rade službe kojima se bivši robijaši, a ovi su skoro po pravilu recidivisti, javljaju gde su, šta rade, jel rade i tako dalje. 

U Americi (bar nekim državama) postoji i hemijska kastracija za neke slučajeve. Ima i u Evropi u dosta zemalja, recimo kod tvojih, tamo gde večno sunce sja. 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Svemir Zeka said:

 

Ne znam iskreno ni ja kako bi se konkretno izvelo u ovakvom slučaju, to jest kako bi izgledao nadzor. Ali faktički postoji u nekim zemljama. 

 

Tako što bi 24/7 bio pod nadzorom, u kućnom pritvoru, na primer. Tako rade u Nemačkoj. 

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, Valkyrie said:

U Americi (bar nekim državama) postoji i hemijska kastracija za neke slučajeve. Ima i u Evropi u dosta zemalja, recimo kod tvojih, tamo gde večno sunce sja. 

Da, jeste, Makedoncite su to uveli. 

 

Ma ovaj lik nije samo silovatelj, kako kapiram, nego i potencijalni ubica, sudeći po romantičnoj ispovesti. Bukvalno je lik u stanju i da ubije. Pušten ovako, da se smuca, da ga uzimaju govnoidi za priče, zaista je pitanje kad i šta je u stanju da uradi, što kaže Tihajeza. Psihopatija takva da je impulsivan, nema inhibitorne mehanizme, jedino što mi pada na pamet je dok je u fokusu javnosti da ima možda neki minimum samokontrole. 

  • Hvala 1
Link to comment
13 hours ago, Valkyrie said:

U Americi (bar nekim državama) postoji i hemijska kastracija za neke slučajeve. Ima i u Evropi u dosta zemalja, recimo kod tvojih, tamo gde večno sunce sja. 

mislim da kod silovanja je češća potreba za dominacijom, nasiljem nego li seksualni nagon. tako da, mislim, kastracija ne rešava problem ponavljanja ovog nasilja.

  • +1 2
Link to comment
Da, jeste, Makedoncite su to uveli. 
 
Ma ovaj lik nije samo silovatelj, kako kapiram, nego i potencijalni ubica, sudeći po romantičnoj ispovesti. Bukvalno je lik u stanju i da ubije. Pušten ovako, da se smuca, da ga uzimaju govnoidi za priče, zaista je pitanje kad i šta je u stanju da uradi, što kaže Tihajeza. Psihopatija takva da je impulsivan, nema inhibitorne mehanizme, jedino što mi pada na pamet je dok je u fokusu javnosti da ima možda neki minimum samokontrole. 
jedino onda da ga aleksandar sa bendom vodi svuda sobom, a kad ne putuju, neka lik vodi dnevnik,bice pola dana u televiziji, da pokrijemo sve situacije unsure.gif

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



  • +1 1
Link to comment

Ovde u demokratskoj Kanadi kad ovakav izadje iz zatvora bude vest i u novinama i na tv vestima, sa sve slikom i u kom kraju ce ziveti.

Plus, svi seksualni predatori iz zatvora prvo budu prebaceni u “halfway house”, gde su slobodni da idu napolje i krecu se preko dana ali uvece moraju da se pojave nazad. Tu ostaju dok ne pokazu da mogu nazad u drustvo na sopstvenu odgovornost. Ako naprave sranje dok su u halfway house idu nazad u zatvor. Recimo ako se ne vrati na vreme ili neko prijavi da je pravio probleme negde. Ako pobegnu od tog nadzora opet ide vest na svim medijima da se narod pripazi.

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...