Jump to content
IGNORED

Andjeli osvete


Recommended Posts

2 hours ago, djordje geprat said:

mislim da kod silovanja je češća potreba za dominacijom, nasiljem nego li seksualni nagon. tako da, mislim, kastracija ne rešava problem ponavljanja ovog nasilja.

Nisi u pravu. 

Link to comment
6 minutes ago, radisa said:

@mustang

 

Jel ovako stvarno u Kaliforniji (ili barem slično)? Da moraju lično u komšiluku da obbaveste sve da su sex ofenderi?

 

 

 

Mislim da NE U kaliforniiji ali da imaju mape i registar online gde svako moze da pogleda gde mu zivi najblizi silovatelj ili manijak.  

 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
41 minutes ago, Valkyrie said:

Nisi u pravu. 

dopuštam da grešim. no, ipak, postoje silovanja i silovanja.

ovi manijaci u za doživotni bajbok u društvu "dobro obdarenih" cimera.

Link to comment
20 hours ago, Svemir Zeka said:

 

Ne znam iskreno ni ja kako bi se konkretno izvelo u ovakvom slučaju, to jest kako bi izgledao nadzor. Ali faktički postoji u nekim zemljama. 

Lepo. 

Ustanova zatvorenog tipa pa koliko poživi. 

Jbt kada ćemo se osvestiti da nije svako biće vredno življenja. 

Link to comment
18 minutes ago, Zaboravan said:

Lepo. 

Ustanova zatvorenog tipa pa koliko poživi. 

Jbt kada ćemo se osvestiti da nije svako biće vredno življenja. 

 

Da se ja pitam....ali često pomislim da je dobro što se ne pitam ja.

Verovatno mora da postoji neki društveni ugovor. Nekad sam sposobna da ga shvatim i prihvatim, nekad ne. Ali verujem da postoje oni koji su racionalniji i smišljaju zakone po nekom vrhovnom moralnom postulatu, koji se ne relativizije iz emocija. 

 

Link to comment
7 minutes ago, Svemir Zeka said:

 

Da se ja pitam....ali često pomislim da je dobro što se ne pitam ja.

Verovatno mora da postoji neki društveni ugovor. Nekad sam sposobna da ga shvatim i prihvatim, nekad ne. Ali verujem da postoje oni koji su racionalniji i smišljaju zakone po nekom vrhovnom moralnom postulatu, koji se ne relativizije iz emocija. 

 

Da prosti ovaj ugledni skup ali mater ja onome koji ga je osudio na minut manje nego što je propisana kazna. 

I onome ko za to nije propisao i doživotnu robiju. 

Koliko života je uništio, nepovratno duševno unakazio ljudi... Sunce da ga nikada ne ogreje. Na ovaj ili onaj način. To je jedino moralno ispravno.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Zaboravan said:

Da prosti ovaj ugledni skup ali mater ja onome koji ga je osudio na minut manje nego što je propisana kazna. 

I onome ko za to nije propisao i doživotnu robiju. 

Koliko života je uništio, nepovratno duševno unakazio ljudi... Sunce da ga nikada ne ogreje. Na ovaj ili onaj način. To je jedino moralno ispravno.

 

S tim se slažem, nego da nije vidžilantizam. Mislim: ja ne mislim da je ispravno. Iako ne tvrdim da lično ne bih bila sposobna za tako nešto. Zato kažem nisam merodavna, neko hladnije glave bi trebalo da se bavi ovakvim slučajevima u praksi. 

  • +1 1
Link to comment
46 minutes ago, Zaboravan said:

...

Jbt kada ćemo se osvestiti da nije svako biće vredno življenja. 

to ne samo da ne mozemo, nego ni ne smemo. objasnili pravnici u nekom prethodnom krugu ovog istog pakla i na svoju veliku zalost moram da se slozim sa njima. a mozda  mi samo nije dovoljno "radikalan" dan :unsure:

 

ovaj sluchaj generishe jedno drugo osvetljenje, kom se nismo nadali na ovaj nachin i mozda ovako jasno - vidi se koliko razlikuje percepcija svakodnevnog zivota mushkaraca i zena. pri tome je zena momentalno preklasifikovana u majku i sestru i cerku, i one se brane, ostale jebemliga nisu nasha briga - jer ne postoje u okviru tog okvira. da, vecina i jeste neshto od toga, ali to nije razlog da bude branjena, nego zato shto je pripadnica polovine*** chovechanstva. a nije proshlo ni 2 meseca kako treba, od kad je uznemirena javnost postavila 1 kljuchno pitanje - kako ce chovek wolt da muva, kad ne sme ni da se muva?! kad vidi majkumu shta se sve sme, a aleksandar veliki pravnik josh nije rekao svoju rech :ph34r:

 

daj boze da nas ovo koshta ozbiljnijeg drushtvenog zahvata, ali ne verujem :dry:

 

 

*** polovine plus, ali da ne sitnicharimo :s_w:

Edited by gospa buba
  • +1 7
Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

to ne samo da ne mozemo, nego ni ne smemo. objasnili pravnici u nekom prethodnom krugu ovog istog pakla i na svoju veliku zalost moram da se slozim sa njima. a mozda  mi samo nije dovoljno "radikalan" dan :unsure:

 

ovaj sluchaj generishe jedno drugo osvetljenje, kom se nismo nadali na ovaj nachin i mozda ovako jasno - vidi se koliko razlikuje percepcija svakodnevnog zivota mushkaraca i zena. pri tome je zena momentalno preklasifikovana u majku i sestru, i one se brane, ostale jebemliga nisu nasha briga - jer ne postoje u okviru tog okvira. a nije proshlo ni 2 meseca kako treba, od kad je uznemirena javnost postavila 1 kljuchno pitanje - kako ce chovek da muva, kad ne sme ni da se muva?! kad vidi majkumu shta se sve sme, a aleksandar veliki pravnik josh nije rekao svoju rech :ph34r:

 

daj boze da nas ovo koshta ozbiljnijeg drushtvenog zahvata, ali ne verujem :dry:

Ne razumem ja to ne smemo i ne možemo, verovatno nisam u tom paketu evolucije. 

Samo znam da će jednog momenta onda raja početi deliti pravdu a to tek neće da valja. Prvo za pravnike... 

Link to comment
2 hours ago, mustang said:

https://www.meganslaw.ca.gov/mobile/Search.aspx

 

Ovo sam stavila dve milje od moje kuce. Crveni su u violetion.  Kad se klikne izadje slika. Ako se stavi na list, izadju svi, bas ih dosta ima da su beskucnici, zbog cega su sex offenders 

Screenshot_2022-09-29-10-21-32-83_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Mustang@da li u USA tabloidi smeju da dizu svoj tiraz ovakvim bljuvotinama kao ovde?

Ima li toga igde u svetu ili je to srpska specijalnost?

Vezano za intervju sa serijskim silovateljom etc

Link to comment
1 hour ago, Svemir Zeka said:

 

S tim se slažem, nego da nije vidžilantizam. Mislim: ja ne mislim da je ispravno. Iako ne tvrdim da lično ne bih bila sposobna za tako nešto. Zato kažem nisam merodavna, neko hladnije glave bi trebalo da se bavi ovakvim slučajevima u praksi. 

Pa ja hladne glave, koja je to kazna merodavna za takve zločine nego robija dok ga vlaga ne pojede. 

I tada raditi intervju s njim, na svakih par godina. 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...