Jump to content
IGNORED

Uništavanje životne sredine u Srbiji


Jumanji

Recommended Posts

13 minutes ago, Filozof manijak said:

ne treba da ponavljaš , nego da se postaviš u poziciju prosečnog srpskog gledaoca koji konzumira ovu seriju

 

Pa mi jesmo svi ovde prosecni srpski gledaoci (i kao svi prosecni gledaoci mislimo da smo ipak iznad proseka), nema sta da se izmestamo ...

Link to comment

gledao sam i ja, i utisak mi je isti

ali ja ne poznajem scenaristu, pa nemam taj bias

 

Baš me zanima, ako bi mogao da ga pitaš, da li je ideja sa Nedeljicama u scenariju origalno njegova, ili nečija druga?

Link to comment

Порука исто може да буде - не верујте манипулацијама и пропаганди кад вам кажу да су зелени корумпирани.

  • +1 1
Link to comment

Данас сам установио да ме пореска управа дужи за 0,08 динара за неки стари рачун (иначе сам генерално у преплати јер увек плаћа до 5 у месецу порез, плус пошто нисам добио решење не плаћам аконтацију по старом него сам одмах увећао месечну уплату за 10%) тако да ме логика данас не занима...

  • Haha 3
Link to comment

nemam twiću :sad:

 

 

mislim da je sazrelo za jedan bazen™, da vidimo šta pppraja misli.

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
Link to comment
42 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Данас сам установио да ме пореска управа дужи за 0,08 динара за неки стари рачун


Heh imala sam isti slucaj, popunjavala 10tak uplatnica sa takvim nekim iznosima nepoznatog porekla 

Po mudrom savetu sekretarice ULUPUDS-a platila u Upravi trezora na Obilicevom vencu jer je tamo provizija 20din po uplati a ne 100nak kao u banci, da ne dajem 1000din zbog uplate tipa 7din ukupno

Uvek me zbuni a i nasmeje ova Srbija, drzava s one strane razuma bukvalno

 

Link to comment
7 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

cela priča o istrgnutom kontekstu bi možda i mogla da prođe da se ne pominju nedeljice

ovako me niko, ni scenarista, a pogotovu ne reditelj i bilović ne mogu ubediti da nije u pitanju product placement

 

my2c

A tu su i neka zanimljiva imena u zahvalnici… :fantom:

pnrzCMb.jpg

Link to comment

Pre pola sata ovaj crveni oblak je bio između Smedereva i Beograda. Beograđani, stigao vam je, ne morate večeras u šetnju.

 

DeepinScreenshot_select-area_20230330200

Edited by JozoMujica
Link to comment
7 minutes ago, JozoMujica said:

Pre pola sata ovaj crveni oblak je bio između Smedereva i Beograda. Beograđani, stigao vam je, ne morate večeras u šetnju.

 

 

Nemam toliko maste, sta bi oni uradili sa tim litijumom.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...