Jump to content
IGNORED

Uništavanje životne sredine u Srbiji


Jumanji

Recommended Posts

10 hours ago, Braća Strugacki said:

situacija u istočnoj srbiji je gora od najgore moguće Li katastrofe

 

Čukaru Peki je 2-3 veći, Čukaru Peki ima zonu uticaja bar 5 puta veću, ruda ima 10 puta više arsena, ali to nije interesantno za naše Ćute

 

naravno, za ovo je prvo kriva vlast, pa tek onda domaći zeleni diletanti

Ovo je sve tačno za Čukaru Peki, kao i za još par lokacija na Crnom Vrhu.

Samo ne znam kako su zeleni diletantni mogli imaju da imaju ikakav uticaj na prodaju RTB-a Zi Đinu.

To je sasvim druga priča u odnosu na Jadar gde iskopavanja nisu ni počela.

 

A da će posle Kineza tamo ostati jalovina od koje je i Mesečeva površina plodnija, to je svima poznato.

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

Ovo je sve tačno za Čukaru Peki, kao i za još par lokacija na Crnom Vrhu.

Samo ne znam kako su zeleni diletantni mogli imaju da imaju ikakav uticaj na prodaju RTB-a Zi Đinu.

To je sasvim druga priča u odnosu na Jadar gde iskopavanja nisu ni počela.

 

A da će posle Kineza tamo ostati jalovina od koje je i Mesečeva površina plodnija, to je svima poznato.

 

 

Ja bukvalno ne razumem chemu uvodjenje Bora u prichu, kao ako smo tamo upropastili sve onda shto ne i sa ove druge strane. Pa ajmo onda josh i centar da poriljano, jer shta da se radi kad Svabo hoce da vozi Teslu.

Mislim to ce i biti, ali nije komentar za pa shta sad.

  • +1 1
Link to comment

Borska okolian se uništava duže od jednog veka, plus je to bila/jeste strateško preduzeće za ovu i bivše države.

Niđe veze sa Jadrom, što se tiče mogućnosti zelenih da na nešto utiču.

Link to comment

Nismo upropastili sve i bitno je sprečiti dalje uništavanje. Što pre, to bolje. Bor je izgradio pola (neke ranije) države, to je sve jasno. Ali i za te rudnike postoje propisi i tehnologije koje bi trebalo poštovati.

Šta je prodato, prodato je, ali može se zahtevati čistije poslovanje. Bukvalno svaka akcija u tom smeru je legitimna

  • +1 1
Link to comment

Stvar ej u tome što se naša država dobrovoljno odrekla bilo kakve kontrole ili uticaja nad poslovanjem Zi Đina,

Zakoni i propisi postoje, njih niko ne dovodi u sumnju.  

Link to comment
46 minutes ago, Mel said:

 

 

Ja bukvalno ne razumem chemu uvodjenje Bora u prichu

 

ovo ne razumem je stvar izbora, po mom mišljenju, kao i dizanje ruku od rudnika u istočnoj srbiji, i dalje su u našoj zemlji, i dalje truju više nego što će jadar ikad moći

Link to comment
15 minutes ago, Braća Strugacki said:

 

ovo ne razumem je stvar izbora, po mom mišljenju, kao i dizanje ruku od rudnika u istočnoj srbiji, i dalje su u našoj zemlji, i dalje truju više nego što će jadar ikad moći

 

 

Pa ni Jadar necemo sprechiti koliko ja vidim. Idemo korak po korak za njima, lakshe je sprechiti da se shteta napravi pa ni to ne mozemo koliko ja vidim. Ti prichash kao eto da neko ovde misli da je mnogo fino to shto imamo Kineze u Boru koji rade shta im je cef u direktnom dilu sa SNSom i na shtetu svih nas.

Link to comment
1 minute ago, Mel said:

 

 

Pa ni Jadar necemo sprechiti koliko ja vidim. Idemo korak po korak za njima, lakshe je sprechiti da se shteta napravi pa ni to ne mozemo koliko ja vidim. Ti prichash kao eto da neko ovde misli da je mnogo fino to shto imamo Kineze u Boru koji rade shta im je cef u direktnom dilu sa SNSom i na shtetu svih nas.

 

nešto mi je besmisleno da brinem o hunjavici pored aktivne kuge

Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...