Jump to content
IGNORED

Uništavanje životne sredine u Srbiji


Jumanji

Recommended Posts

  • 2 months later...

Ljiljana Bralović, predsednica SEOS, koji je danas pozvao na protest ispred Vlade Srbije protiv Rio Tinta, kritikovala je Beograđane zato što nisu došli da podrže današnji skup

Quote

ceo gvozedeni puk je ovde među nama, a Beograd spava. Molim vas tiho ljudi, nemojmo pištaljke, neka umre Beograd tiho, neka ne zna da je skuvan kao žaba u loncu, nemojte im pričati, pa neka ih, neka umru u zabludi, neka slušaju Vučića koji im govori da smo balkanski tigrovi, neka ih, neka ne izlaze. ...

Mi ne damo naše grobove, a vi se prodajite za šaku srebrenjaka.......

Kazala je da oni koji žive u ugroženim krajevima u Srbiji mogu za velike pare da prodaju svoje kuće, „a gde će Beograd, šta će da jede, šta će da pije“......

Rio Tinto će da zagadi 154 reke… Ceo jedan Beograd biće ekološke izbeglice“, poručila je Bralović.

„Tiho, da se ne probudi Beograd, ne daj bože da dođu ovde da nas podrže, ne mogu iz toplih stanova, moraju u gaćama da budu u svojim stanovima

 

dobra joj taktika :gilja:

Link to comment

Ja koliko sam čuo njih su seljaci iz KG "ispalili " jer su im obećali "stotine traktora" i onda im dan-dva pred skup otkazali.
A i ona je imala ideju "nećemo političare" pa eto kako je to završilo.



....shiit has hit the fan.

Link to comment
  • 4 weeks later...

iz danasa

Quote

 

Vladan Vasić, gradonačelnik Pirota i šef Gradskog štaba za vanredne situcije je na konferenciji za medije rekao da je u tom gradu proglašena vanredna situacija. On je tom prilikom rekao da škole u ponedeljak neće raditi, prenosi Plus online. Podsetimo, na delu magistralne pruge Niš – Dimitrovgad, izmeđi Pirota i Staničenja, van naseljenog područja došlo je do prevrtanja vagona sa amonijakom. Više od 50 osoba je zatražila medicinsku pomoć zbog trovanja amonijakom. Od toga, njih sedam je povređeno u nesrećama koje su izazvane curenjem amonijaka odnosno sletanjem sa puta, a jedan od njih je teže intoksiran i prebačen u KC Niš.


 

 

Link to comment

shkole.u ponedaljak nisu uopshte stavka, njima ce narod da izgine nocas. to sranje izgleda treba da se obara iz vazduha vodom, da se veze i padne na zemlju, da se ne udishe, a onda ide tek drama shta posle sa zemljishtem isuse.gif

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

shkole.u ponedaljak nisu uopshte stavka, njima ce narod da izgine nocas. to sranje izgleda treba da se obara iz vazduha vodom, da se veze i padne na zemlju, da se ne udishe, a onda ide tek drama shta posle sa zemljishtem isuse.gif

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


 

 

Ohoho..evo resenja za Jadar..izvrnes cisternu, napravis od svega Cernobil i onda niko nece to da brani...Pokazna vezba.

Link to comment

mislim da mi dimenzija dogadjaja malo izmiche iz razuma, i uzrok i posledica. republika "nece valjda" moze da pochne da peva svoju himnu nece "valjda tishtos pase"™ dry.png

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



Link to comment
4 minutes ago, gospa buba said:

taj neki eliksir iz shapca, bila je negde zvanichna vest negde da je njihovo.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


 

Ja sam razumeo da su vagoni njihovi, a da se vlasnik amonijaka ne spominje... No, možda i nisam dobro razumeo...

Link to comment

ne znam sad ni ja kad tako kazesh. ne sumnjam da ima nekoliko faktora koje je trebalo pratiti, od eliksira do lokalne samouprave dole, preko cele srbije kako se distribuiraju pitanja bezbednosti. ko zna kako je to degradiralo u medjuvremenu.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment

Pa onaj tvitetas/ica od dole kaze iz Bugarske za Sabac i Loznicu. Radi profita i smanjenja troskova duplo veca kompozicija, pruga prilicno ruinirana, navodno 10km/h i eto niza dogadjaja do katastrofe. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...