Jump to content
IGNORED

Uništavanje životne sredine u Srbiji


Jumanji

Recommended Posts

18 hours ago, mraki said:

Stavio na politiku, ali zapravo treba da stoji ovde…

Vilijam Boldvin i Erik Roberts u seriju Južni vetar, RTS.

 

 

dva papagaja bi posle par sati vezbe bolje odglumila ovo

  • +1 3
Link to comment

U petoj epizodi serije isti taj Boldvin sedi u kancelariji vlasnika jedne firme koja se bavi zelenom energijom i planira mu kako da prodaje maglu.

Što reče i drugar na N1 danas, potpuno je sumanuto da se priča o svemu ovome sa ljudima koji nisu gledali seriju.




  • +1 1
Link to comment

Mogao bi u sledećoj epizodi ovaj drugi da nagovori prvog da potkupe Vučića, pa posle da se ispostavi da je samo hteo da ga zajebe za pare  i da to nema nikakve veze sa Vučićem.

 

:fantom:

 

P.S.

Inače ne gledam nikakve serije, ovaj insert sam video i mislio da se neko zajebava. E,sad, nisam baš u fazonu da izgubim više sati života na neko sranje da bih potpuno razumeo kontekst, kada je očigledno.

A osim što ne gledam serije, jebe mi se i za Ćutu i aktiviste, ne zato što mi nije stalo, nego zato što mislim da dugoročno nemaju šanse.

  • +1 3
Link to comment

Meni se iskreno sviđa što su doveli dvojicu Amerikanaca da budu muljatori i seronje u seriji. Kao što su nama bile rezervisane holivudske uloge rusa sa lošim akcentom. Poželjno bi bilo da dovlače što više Amerikanaca i da im dodeljuju ovakve uloge, ja držim fige za tako nešto 🤞. Jedna decenija eksploatacijskog filma na temu rogue Amerikanaca bi bilo nešto najfenomenalnije što bi se moglo desiti i dalo bi dašak vedrine u srpskoj kinematografiji.

Link to comment
7 hours ago, JozoMujica said:

Mogao bi u sledećoj epizodi ovaj drugi da nagovori prvog da potkupe Vučića, pa posle da se ispostavi da je samo hteo da ga zajebe za pare  i da to nema nikakve veze sa Vučićem

e ovo

  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, mraki said:

Ja kapiram da ti je scenarista drugar, da su neke stvari izvučene iz konteksta, i da se po tviteru svašta lupeta.

Ipak, ovo što vidimo u insertu sigurno nije tu slučajno.

 

To može da se kaže za svaku stvar ikada isečenu iz konteksta.

 

Kao što rekoh, u nastavku scene se vidi da su u pitanju bile laži i navlačenje drugog Amera, a u nekoj od ranijih epizoda da Boldvin sarađuje sa nekom od domaćih firmi koje uništavaju prirodu zbog šatro zelene energije. On glumi bivšeg ambasadora koji je ostao ovde da jede, pije i jebe i glumi nekakvog lobistu i posrednika. Ako je neko loše predstavljen, to su takvi investitori i muljatori iz inostranstva, a ne Ćuta i drugari.

 

Link to comment

Kako god se predstavilo, šteta je učinjena.

Onaj fazon, kad se na naslovnici Informera/Kurira pojavi neka mrsna laž i izmišljotina, a onda se  posle par dana demantuje sitnim slovima na 16.strani,

Poenta je što će većinska javnost da se upeca na taj istrgnuti insert.

 

Baš je tvoj drug mogao da zaobiđe Jadar i Gornje Nedeljice u svom scenariju.  

 

 

Esid: ako može neko da me podseti, jel Biković ili Đoković imao neki negativan komentar o protestima protiv Rio Tinta?

(Ili sam i to izmislio... :unsure:)

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, napadaj said:

 

To može da se kaže za svaku stvar ikada isečenu iz konteksta.

 

Kao što rekoh, u nastavku scene se vidi da su u pitanju bile laži i navlačenje drugog Amera, a u nekoj od ranijih epizoda da Boldvin sarađuje sa nekom od domaćih firmi koje uništavaju prirodu zbog šatro zelene energije. On glumi bivšeg ambasadora koji je ostao ovde da jede, pije i jebe i glumi nekakvog lobistu i posrednika. Ako je neko loše predstavljen, to su takvi investitori i muljatori iz inostranstva, a ne Ćuta i drugari.

 

 

Sorry, ali i to je dosta da se zamuti voda i navedu ljudi da makar pomisle da su svi isti i sve je muljanje, interes, itsl.

  • +1 3
Link to comment

Nema razloga da se meni izvinjavate, nisam ja to pisao, niti sam emotivno vezan za seriju, a i nemam nikakvu korist od nje. :lolol:

 

Jednostavno, Boldvinov lik je u potpunosti negativan i sve što priča su laži i gluposti. Ovakvo izvlačenje jednog isečka i plasiranje u javnost je teška svinjarija i to je zapravo mućenje vode, a ne scenario.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

 

 

 

Esid: ako može neko da me podseti, jel Biković ili Đoković imao neki negativan komentar o protestima protiv Rio Tinta?

(Ili sam i to izmislio... :unsure:)

 

Znam za ovo

 

FsUVr3dWwAAyhbt.jpeg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...