Jump to content
IGNORED

Uništavanje životne sredine u Srbiji


Jumanji

Recommended Posts

1 hour ago, Rowanoke said:

Opaaaaa, Vasa Jecika koju ovde dizete u nebesa i hvalite,

Napisala pasivno agresivan story i podrzala kopanje Jadarita, kao da joj ga je Biki pisala.

Auuuu, kako se covek promeni kada dodje na drzavni kazan

Da li je uspela da dostigne nivo pasivne agresije koji izbija iz ovog tvog posta ?

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Lezilebovich said:

Da li je uspela da dostigne nivo pasivne agresije koji izbija iz ovog tvog posta ?

Ja sam otvoreno bezobrazna prema njojzi.

 

Ne stvarno, onakva promena narativa, mora da je BS kumovala

Link to comment

Kako uopšte nastane ovakav post? 

U pauzi slikanja dupeta iz čista mira odluči da malo istraži uticaj ekspolatacije litijuma na životnu sredinu i podeli sa pratiocima?
:unsure:

Edited by mraki
Link to comment
1 hour ago, mraki said:

Kako uopšte nastane ovakav post? 

U pauzi slikanja dupeta iz čista mira odluči da malo istraži uticaj ekspolatacije litijuma na životnu sredinu i podeli sa pratiocima?
:unsure:

Tako sto SNS bagra naruci, kao u onoj pesmi

 

Sve je na prodaju i ove oci i ove ruke

Link to comment
1 hour ago, mraki said:

Kako uopšte nastane ovakav post? 

U pauzi slikanja dupeta iz čista mira odluči da malo istraži uticaj ekspolatacije litijuma na životnu sredinu i podeli sa pratiocima?
:unsure:

 

Ako si u Bg, prosetaj 31. decembra do centra grada i sve ce ti se kasti samo.

  • +1 2
Link to comment

Ma jasno je meni sve, postavio sam juče na kdp. :fantom:

Nego ono, čak i u tom slučaju bi priču o litijumu valjalo staviti u neki kontekst, ovako izmedju gomile drugih gologuzih storija je skroz besmisleno. Previše očigledno botovanje.

Edited by mraki
Link to comment

Pa nista, nema izlaza sad, ako su ovi bivsi potpisali mi cemo prosto morati da prostremo crveni tepih rio tintu, vezane su nam ruke. 

 

Evo sad ga iskljucise :D

Link to comment
38 minutes ago, lord_s said:

Pa nista, nema izlaza sad, ako su ovi bivsi potpisali mi cemo prosto morati da prostremo crveni tepih rio tintu, vezane su nam ruke. 

 

Evo sad ga iskljucise :D

 

Cekaj, to znaci da su Djilas i Solak odgovorni za najvecu investiciju u Srbiji ikada?! :)

 

Ozbiljno - ja imam vrlo malo dileme da bismo Rio Tinto gledali u istom ili vrlo slicnom scenariju 2021 i da je Tadic pobedio 2012. Boli sve njih zajedno kurac za ekologiju. Ali sada ocigledno postaju neke teme vaznije i ako se Djilas vrati na vlast morace drugacije da se ponasa i prema ovakvim "avanturama".

 

Doduse, fer je reci i da je ministar rudarstva u Cvetkovicevoj vladi bio Skundric, a kod Kostunice su to bili dssovci (Naumov i Popovic), kod Djindjica Udovicki. Drugim recima, DS nikada nije duzio resor.

 

Kod Skundrica je bio savetnik i onaj Sajic, koji se istakao fantasticnim predvidjanjem da ce Rio Tinto i rudnik litijuma uciniti za Srbiju ono sto je rudnik bakra ucioni za Bor. Lik je bio vrlo ozbiljan i govorio u najpozitivnijem mogucem kontekstu. Radost, radost, sreca, sreca:

https://www.google.com/maps/place/Mining+and+Smelting+Combine+Bor/@44.0805624,22.1220426,5972m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x4753f9a168526599:0xce6790099e02b460!8m2!3d44.0757255!4d22.1084387?hl=en

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...