Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2021/22


Recommended Posts

Hah! Ako je tako onda mu to dođe do jaja pošteno prema onima koji su čuvali svoj hit tvit...

 

Ja inače kako god da se ova završi od iduće sezone razmatram neki odmor sa mogućnošću produženja do u zanavek...najveći razlog je ukidanje prenosa PL sa SBB čiji sam korisnik

Edited by ubibobi
Link to comment
3 hours ago, Moća said:

Govna :puke: a ja izgubio jer sam ga cuvao.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 


Sad sam procitao, dodaće još jedan. Tj imaćeš sada dva (za nekoliko dana).

Link to comment

Не знам ситуацију али ако си се зајебао нешто а случајно не знаш, можеш да искористиш дивљакушу (ако је још имаш) или један од фрихитова ‘накнадно’ па ти се поништава минус.

Link to comment
On 23.12.2021. at 10:16, ubibobi said:

Hah! Ako je tako onda mu to dođe do jaja pošteno prema onima koji su čuvali svoj hit tvit...

 

Ja inače kako god da se ova završi od iduće sezone razmatram neki odmor sa mogućnošću produženja do u zanavek...najveći razlog je ukidanje prenosa PL sa SBB čiji sam korisnik

 

Putuj igumane :fantom:

 


Stranu na šalu™, ja igram, pored Classica i Drafta još i Norvešku ligu i Bundes ligu (pauza ove sezone). Da ne pominjem LŠ i SP/EP. S godinama sve manje i manje vremena želim da posvećujem ovoj igri tako da retirement uopšte ne zvuči kao loša opcija. Uhvatim sebe da žučno urlam što je branić Brajtona primio gol i ispustio CS :isuse:

 

 

Free hit uzeo prošlo kolo da tučem Muslina :fantom:.

  • Haha 1
Link to comment
12 hours ago, johan nagel said:

Не знам ситуацију али ако си се зајебао нешто а случајно не знаш, можеш да искористиш дивљакушу (ако је још имаш) или један од фрихитова ‘накнадно’ па ти се поништава минус.

 

novi free hit je dostupan tek od narednog (dvadesetog) kola.

ostalo sam, naravno, već ispucao.

 

mislim, spustio sam minus na 8. al pitanje je da li će mi ovih 11 koje sam nakrpio zaista i igrati. defanzivni Westhema koji ponekad ulazi, dvojica iz Cityjeve rotacije, Rowe koji Aresnalu standardno s klupe ulazi... čestitke protivniku :dry:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...