Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2021/22


Recommended Posts

Ja iskoristio free hit ovo prethodno kolo, napravio jaku klupu i sve i na kraju opet imao 8 igrača. Velika lutrija je sve, sačekaj bukvalno subotu zadnjih pola sata pre deadline-a.
Mada ruku na srce uzeo sam 30ak poena više nego da nisam igrao free hit tako da sve u svemu ne mogu da budem skroz nezadovoljan.

Pep isto u izolaciji, čeka se ponovljen test, postavlja se pitanje kakva je situacija i sa timom.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Lezilebovich said:

Ja sam odlučio da ništa ne diram. I onako mi ide bolje u periodu kad više zavisi od sreće nego od znanja, toliko sam dobar u ovome :(

 

cestitke na pobedi.

 

mislim da ce i moj pristup biti takav, jer bilo koji transfer da sam napravio na kraju se ispostavilo da sam se zajebo. mada opet nemam golmana.

Link to comment
2 hours ago, ducca said:

Ja iskoristio free hit ovo prethodno kolo, napravio jaku klupu i sve i na kraju opet imao 8 igrača. Velika lutrija je sve, sačekaj bukvalno subotu zadnjih pola sata pre deadline-a.
Mada ruku na srce uzeo sam 30ak poena više nego da nisam igrao free hit tako da sve u svemu ne mogu da budem skroz nezadovoljan.

Pep isto u izolaciji, čeka se ponovljen test, postavlja se pitanje kakva je situacija i sa timom.

 

I moli se bobu da ne zakuca sajt :wacko:

Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:

 

I moli se bobu da ne zakuca sajt :wacko:

 

Ja koristim njihovu mobilnu aplikaciju, i da kucnem u drvo, za sada nikakvih problema nisam imao.

Link to comment
4 hours ago, dragance said:

 

Ja koristim njihovu mobilnu aplikaciju, i da kucnem u drvo, za sada nikakvih problema nisam imao.

 

Ma, koristim i ja, i jesu se dosta popravili pogotovu kod obračuna poena u H2H ligama, ali svakako iskustvo nas drugačije uči.

Link to comment
On 17.12.2021. at 12:26, Svarog said:

Aston Villo, širi ruke. 

Burnley, kućo stara.

vi ako me ne izvučete do toga da imam 11 u timu ja ne znam ko će.

 

 

BREAKING - Aston Villa v Burnley is off

 

:covid19:

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

:lolol:

Izbegoh metak za sad, mada sam požurio sa transferima za cela 3 sata kako stoje stvari.

Ne vidim smisao u ovome što PL radi, na kraju će biti 1 ili 2 meča celo kolo, bolje da su uradili pauzu makar na nedelju dana da se situacija popravi koliko toliko.

Link to comment

Pa imas vremena za ispravku, produzen deadline na 17h

Stavi nekoga iz Leedsa ili Arsenala za VC jer je ta tekma za sad jedina izvesna da ide, ko zna do sutra sta ce se desiti. Natrpaj bar klupu sa Raphinhom i jos nekim iz Leedsa ili Arsenala ako ti ne startuje trojica…

  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...