Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Dobro, ne budite sad toliko okrutni. Sport je suva bulja bez ovakvih likova, čak i u Srbiji u kojoj DB kontroliše sve što postoji i ne postoji, a Vučić upravlja svakim pojedinačnim životom iz svoje kontrolne sobe.

 

Ovo je navijačka zaluđenost i romantika. Ako bismo svi bili strogo racionalne osobe, na utakmice blizanaca bi dolazilo ravno nula gledalaca.

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment

slazem se, prvi sam takav pajser jer db govnaru nebojsi covicu svake godine placam sezonsku kartu. romantik sam u dusi.

doduse ne bih digao kredit. dajem mu pare od tekucih prihoda.

Edited by Nikodije
  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

slazem se, prvi sam takav pajser jer db govnaru nebojsi covicu svake godine placam sezonsku kartu. romantik sam u dusi.

A mene kritikujes sto istom takvom govnaru Terzicu "dajem" pare za sezonsku za FK :D 

 

Da se razumemo, podrzavam to sto si pajser™ i navijam da nas/vas bude sto vise, jer smo pajseri™  zbog FK/KK CZ, a ne zbog Terzica/Covica i ostalih manjih ili vecih kriminalaca.

Edited by Milosh76
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

fkcz je cisto zlo, analogija ti nije dobra.

terzi bih dao kurac da izbije oci

A Covic je majka Tereza licno? :lolol:   Ne znam kako moze da razlikujes njih dvojicu, osim sto ti ocigledno KK blizi srcu nego sto je FK ikada bio.

 

Inace nema razlike i jedan i drugi imaju mnogo putera na glavi, s tim sto je Covic Zvezdas, a Terzic je doveden da opere i opljacka pare, sto cini vrlo uspesno.

  • +1 1
Link to comment

sta ima da se slazemo, boli te kurac, gledaj ono sto ti prija. ako te uzbuduju ling long utakmice ko sam ja da protivurecim.

sledece sezone fkcz juri novi svetski rekord 120 bodova, bice ludilo

Edited by Nikodije
Link to comment
sta ima da se slazemo, boli te kurac, gledaj ono sto ti prija. ako te uzbuduju ling long utakmice ko sam ja da protivurecim.
sledece sezone fkcz juri novi svetski rekord 120 bodova, bice ludilo

A Kkcz juri novi skor 21-1, ne kapiram kako mozes kupovati sezonsku za to...
Link to comment

robija juri 21-1, mi cemo skromno i u krugu porodice

tj 25-1, mada ce imati 24-2 posto ce ih stef lazarevic karati dva puta

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...