Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

jasno, ovde je sport neizvestan u rangu lokalnih izbora u lucanima, to je ta 1 neka matrica po kojoj psiho resava stvari u svakoj sferi svog delovanja, ne ume taj drugacije, pisem to vec dugo, posebno na fkcz topiku i navlacim bes ppp ciganije. meni nista ne znace takve titule. kao da odes u javnu kucu pa se hvalis da si jebo.

sta je smislio za nastupajucu kosarkasku sezonu, videcemo, valjda nece zavrnuti sve slavine zvezdi, barem da se ne blamiramo u evroligi, ako su vec domace titule dodeljene kome treba.

 

 

Edited by Nikodije
Link to comment

jasno je da je ovo predizborni potez ali mislim da se preigrao, sto rece jedan moj drug, sad ce da ga mrze i jedni i drugi. 

  • +1 1
Link to comment

naravno, samo nikog samo ispravni smenili nisu, kad se udruze rsb i grobari najebo je. 

Link to comment

Da je trener Zvezde bilo ko osim Radonje ni najmanje se ne bih uzbudjivao, mozda bi mi bilo i drago. Povrsno sam pratio kosarku od kad je Radonja otisao iz kluba, dugo sam ga cekao da se vrati i sad ovako nesto da se desi.

I prvi put je mucenik otisao iz kluba zbog besparice.

Zvezdu u fudbalu nisam odgledao godinama... to me ne interesuje. 

 

 

Link to comment
2 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

jasno je da je ovo predizborni potez ali mislim da se preigrao, sto rece jedan moj drug, sad ce da ga mrze i jedni i drugi. 

Mislim da su zvezdini navijači namireni kroz fudbal. Grobare je kupio ovim, tako da je opet odlično odigrao.

Link to comment

Vidjećemo na prvoj utakmici. Ako budu nazahvalni pa ga budu vrijeđali ima da ih isproziva na prvoj sledećoj KZŠ. 

 

A možda ga i Cigani krenu prozivati što nije pravi Zvezdaš :fantom:

Link to comment
pisem to vec dugo, posebno na fkcz topiku i navlacim bes ppp ciganije. meni nista ne znace takve titule. kao da odes u javnu kucu pa se hvalis da si jebo

Kad si kul jbg. Ti si znao da ce Vujadin Savic i Filip Stojkovic da izbace Krasnodar i vaspostave dominaciju, ostali nisu kul i nisu znali.
Link to comment

Jovic na dve godine.. suska se na vise strana.

 

To bi bila prava bomba.

 

 

Jovic, Ivanovic, Uskokovic

 

Amer, Volden

 

Dobric, Lazic, Lazarevic

 

Wajt, Deda, Simon

 

Noko, Kuzmic, Mitrovic

 

 

Ja prezadovoljan ovim rosterom..  Deluje da ce mozda faliti poena, ne mora da znaci. Kostur sacuvan.. pojacanja dobro poznata, uklapaju se.

 

Ivanovic mi se mnogo svidja kao igrac.. brz je, moze da probije do kosa i lako nadje samog igraca na sutu. U odbrani koristi brzinu, uporan je, moze da ukrade neku loptu.. konstantan suter, pogotovo u vaznim trenucima. Igrac sa karakterom.

 

Jovic ce ipak biti djeneral na terenu. Vrtece pik sa Nokom do iznemoglosti.

 

 

Samo da nas zdravlje posluzi. 

 

Edit. Od vecine ocekujem sezonu zivota- Ivanovic, Dobric, Wajt, Noko...

Edited by Banjo
Link to comment

Jović ako sastavi više od 50% utakmica, biću vrlo iznenađen. Njegovo odsustvovanje zbog povreda je pitanje vremena, naročito ako spoljne pozicije ne budu dobro popunjene pa bude morao da gura više od 20 minuta svaku tekmu.

  • +1 2
Link to comment
On 4.7.2021. at 20:28, Jozef K. said:

Mislim da su zvezdini navijači namireni kroz fudbal. Grobare je kupio ovim, tako da je opet odlično odigrao.

 

ovo i on misli. i mislim da gresi. veli zvezdini navijaci mare za fudbal, daj kosarku ovima, obradovic je vec radio poso za erdogana, iskusan je... ali ne bih se ja igro sa zvezdinom armijom navijaca, zna se ko je nosio sve promene u ovoj zemlji, nece oni izigravati shiba inu iz mima ko grobari.

 

no videcemo

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...