Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Losa paralela, my bad. Kkcz juri 21-1 u regionalnoj ligi a u domacoj dobija 40 razlike sa drugim timom. Zamisli da Kkcz igra samo domacu ligu, to nije sport.

Link to comment
7 minutes ago, Nikodije said:

sta ima da se slazemo, boli te kurac, gledaj ono sto ti prija. ako te uzbuduju ling long utakmice ko sam ja da protivurecim.

sledece sezone fkcz juri novi svetski rekord 120 bodova, bice ludilo

 

Kao i uvek masis sustinu i koncentrises svoju gnev na pogresnu stranu. I sam blesav sto pokusavam da  pohvalim tvoj odnos prema KKCZ, izvinjavam ti se, necu vise to pominjati.

Link to comment

opusteni, tj.anksiozni, prvo da naucis koliko klubova ima u regionalnoj ligi, pa cemo dalje da diskutujemo, tj necemo

Edited by Nikodije
Link to comment
1 minute ago, salerokada said:

Zar nije legenda kluba Ben musliman?

 

Bošnjaci

 

Zabranjeno im i pristali su na to

 

 

Edited by levi
Link to comment
opusteni, tj.anksiozni, prvo da naucis koliko klubova ima u regionalnoj ligi, pa cemo dalje da diskutujemo, tj necemo

Ne razumem ko jos kupuje sezonsku da gleda kako Kkcz u domacoj ligi dobija 40 razlike sa drugim timom a u fudbalu Pavkov guzi Liverpul i Milan...
Link to comment
2 minutes ago, levi said:

Nije sasvim isto, u fk ne mogu da igraju muslimani, vređaju Ibrahimovića itd. KK se odrekao navijača zbog toga

 

Isto je. Igra Ben. Navijači se samo malo manje lože na basket. Dok ne dođe Kalinić il tako neki uzurpator nejači.

Link to comment
1 minute ago, kralj said:

 

Isto je. Igra Ben. Navijači se samo malo manje lože na basket. Dok ne dođe Kalinić il tako neki uzurpator nejači.

 

Ben nema veze s tim. Zabranjano je dovođeje ovih s kojima je ratovala arkanova pešadija

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Milosh76 said:

 

Kao i uvek masis sustinu i koncentrises svoju gnev na pogresnu stranu. I sam blesav sto pokusavam da  pohvalim tvoj odnos prema KKCZ, izvinjavam ti se, necu vise to pominjati.

 

ti si nicim izazvan uleteo sa terzom, i bezveze me iznervirao, mogao si lepo da me pohvalis bez terze

Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

 

ti si nicim izazvan uleteo sa terzom, i bezveze me iznervirao, mogao si lepo da me pohvalis bez terze

 

Poredio sam tvoj odnos prema KK uprkos Covicu i moj odnos prema FK uprkos Terzicu i to je sve. Pokusaj nekad da pozitivno gledas na postove, a ne da ih tumacis kao provokaciju i zelju da te iznerviraju. bar u mom slucaju, za druge ne garantujem

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unlocked this topic
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...