Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, napadaj said:

Nije zauzvrat dobio Srebrno jezero, nego je zauzvrat omogućeno da bez problema proda Grand kafu Slovencima, tako da je bio na čistom gubitku od 4 miliona evra.

Neka bude. To je ljubav prema klubu. Branko će biti u čistom gubitku od 15 miliona, ako odbijemo Kićin dinar solidarnosti.

Link to comment
40 minutes ago, fandorin said:

@Nikodije

Sloba Vučićević je ušao u klub zajedno sa Drakulićem, koji valjda nije dao ni kintu, a još je i uvalio švalerkinog sina u roster. Na kraju sezone jeste Sloba isplatio svih 4 miliona, ali se to vodilo kao pozajmica. Onda je to rešeno upprom tako što je on zvanično oprostio taj dug, ali je zauzvrat dobio Srebrno jezero. Vesić, Žezelj, Žika i braća Petrovići su bili značajno manje suptilniji od Slobe. 

Ko je švalerkin sin?

Link to comment
1 hour ago, fandorin said:

@Nikodije

Sloba Vučićević je ušao u klub zajedno sa Drakulićem, koji valjda nije dao ni kintu, a još je i uvalio švalerkinog sina u roster. Na kraju sezone jeste Sloba isplatio svih 4 miliona, ali se to vodilo kao pozajmica. Onda je to rešeno upprom tako što je on zvanično oprostio taj dug, ali je zauzvrat dobio Srebrno jezero. Vesić, Žezelj, Žika i braća Petrovići su bili značajno manje suptilniji od Slobe. 

 

hvala za detalje, meni ostalo u secanju samo to da je sloba na kraju isplatio celu sezonu, a da je sva ta ekipa pobegla iz kluba brze nego sto su usli. mislim da je tada i sinisa mali usao u klub sa drakulicem i tom ekipom. tog leta je prvi put covic ozbiljno bio u igri da preuzme klub, boza maljkovic je lobirao za njega.

Link to comment

Šteta za Aleksu, bilo je tu potencijala, da li radne navike ili mentalni sklop, ali nije se razvio kako treba. Mislim da je period koji je proveo u FMP-u totalno pogrešno iskorišten kad je on u pitanju, morali su ga više forsirati sa loptom u rukama, po cijenu grešaka. 

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, hrkljush boys_2 said:

Šteta za Aleksu, bilo je tu potencijala, da li radne navike ili mentalni sklop, ali nije se razvio kako treba. Mislim da je period koji je proveo u FMP-u totalno pogrešno iskorišten kad je on u pitanju, morali su ga više forsirati sa loptom u rukama, po cijenu grešaka. 

 

Konačno smo potpuno razbucali kadetsku šampionsku generaciju čiji nosioci su bili Aranitović, Boriša i Radanov. Veći fail nego ishajpovana generacija 95, odakle je barem Gudura postao igrač.

Link to comment
4 hours ago, hrkljush boys_2 said:

Šteta za Aleksu, bilo je tu potencijala, da li radne navike ili mentalni sklop, ali nije se razvio kako treba. Mislim da je period koji je proveo u FMP-u totalno pogrešno iskorišten kad je on u pitanju, morali su ga više forsirati sa loptom u rukama, po cijenu grešaka da se Filip naduri i odnese loptu kuci. 

 

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, hrkljush boys_2 said:

Mrtvaja žešća na topiku. Svi insajderi nikom ponikoše... 

 

eno, ima ih kod nas i za izvoz

 

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

 

Konačno smo potpuno razbucali kadetsku šampionsku generaciju čiji nosioci su bili Aranitović, Boriša i Radanov. Veći fail nego ishajpovana generacija 95, odakle je barem Gudura postao igrač.

 

Neko bi rekao da je i od dobrica ispao dobar kosarkas... 

Link to comment

Dobrić je 94, nije bio deo hajpovane 95 generacije- Gudura, Ristić, Kaplanović, Brano Đukanović, Rebić, Tejić. Svima su prognozirane grandiozne karijere. Čoviću bi bilo daleko jeftinije da ukine mlađe kategorije, ne ide mu taj posao više.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...