Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

2 strane patkometrisete jal veca patka u fudbalu ili kosarci...  jbt.

 

Evo ja kupujem sezonske i za basket i za fudbal i idem i na jedno i na drugo. Necete verovati i u hali i na stadionu se desava iskljucivo sport. Nekad bolji nekad losiji, al red semenki, red koce i neki likovi sto jurcaju za loptom sa manje ili vise uspeha. 

 

Nit se druzis sa Terzon nit sa Covom, caskas sa nekim ljudima koji kao i ti dolaze na skoro svaku tekmu i pratis sport. Nije segzi ko premijer liga na sport klubu ili NBA na areni, al je skroz ok. 

 

Jel ok da se vratimo na temu - KK Crvena Zvezda? Dal ce Stefan Lazarevic da postane novi Sikma il ce u Uskokovica da udje duh Krisa Pola. Dal cemo da dovedemo Izundua, il cemo da se izujemo jos jednom za Djenku? Dal ce FC3 da se vrati iz penzija da spasi sezonu?

Edited by adasevic
  • +1 3
Link to comment



Dal ce FC3 da se vrati iz penzija da spasi sezonu?


Navijam da ga KKP vrati iz penzije samo da bi napakostio Nebojsi, uz odgovarajucu masnu lovu, razume se :D
Link to comment
Quote

Panter je iz Olimpijakosa prešao u Zvezdu bez obeštećenja. Mesečna plata mu je bila 30.000 dolara. Ugovor na 6 meseci, pritom zadnje dve rate nisu plaćene, jer je sezona bila prekinuta zbog Kovida pa se isplaćivalo 80 odsto

 

4 od 6 plata - 80 odsto :lolol:

Link to comment

Па није то написано. Примио је 4 пуне плате, плус 2 плате по 80 посто због Ковида, значи примио је 5,6 плата од 6 колико је требало да прими или око 93% 

Link to comment

ja nešto mislim da dr nebojsa čeka da se naprednjaci istresu sa pojačanjima pa će onda da se pojača. da iskoristi vidjene karte

Link to comment
1 hour ago, Hamlet Strašni said:

Па није то написано. Примио је 4 пуне плате, плус 2 плате по 80 посто због Ковида, значи примио је 5,6 плата од 6 колико је требало да прими или око 93% 

 

U pravu si, umor me stigao pa nisam citao s razumevanjem.

 

Oprostice mi drug Nebojsa sto sam ga nepravedno optuzio.

Link to comment

Opet nam je marketing treci u Evropi. Coki je klub drzao pod konac...

 

Posto je trn u oku raznim Danilovicima, Bokanima, Maljkovicima i drugim sns splacinama te izgleda da ce ga braca Vucic ispratiti.

 

Covicu legendo! Hvala! :smiley_hail:

Edited by MiddleClass
Link to comment
1 hour ago, Jozef K. said:

Kako ćemo da namaknemo minimalan budžet za takmičenje u el?

 

+1

 

Sirotinjo i bogu si teska. 

 

Valjda Coki pozjami od gladne djece sa Kosova opet... :fantom:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...