Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

KKCZ-2021-Dobric-sajt-768x405.png

 

Jedan od najboljih igrača Crvene zvezde, reprezentativac Srbije i dete kluba, Ognjen Dobrić produžio je ugovor sa crveno-belima do leta 2023!

 

 

 

 

  • +1 6
  • Wub 1
Link to comment
2 hours ago, Moća said:

Zvezdinu glavnu ekipu zabole za basket to je njemu najbitnije.

Pa u tome i jeste kvaka, na basketu su u ogromnoj većini tzv simpatizeri, pa su šanse da se skandiranje desi mnogo veće, jer nema ko da ućutkuje. Nije mi najjasniji njegov plan, ali kao da je to prva idiotska stvar koju je uradio.

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

KKCZ-2021-Dobric-sajt-768x405.png

 

Jedan od najboljih igrača Crvene zvezde, reprezentativac Srbije i dete kluba, Ognjen Dobrić produžio je ugovor sa crveno-belima do leta 2023!

 

 

 

 

 

Šegi se nije prodao :)

  • +1 1
Link to comment
Pa u tome i jeste kvaka, na basketu su u ogromnoj većini tzv simpatizeri, pa su šanse da se skandiranje desi mnogo veće, jer nema ko da ućutkuje. Nije mi najjasniji njegov plan, ali kao da je to prva idiotska stvar koju je uradio.
Hm, ako dobro razumem razmišljanje tzv simpatizera, može bg na vodi, helikopter, sveopšta pljačka i tiranija , ali ako supraničkom klubu da lovu za trenera i zvučna pojačanja, preti mu opasnost da bude protivan?

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

KKCZ-2021-Dobric-sajt-768x405.png

 

Jedan od najboljih igrača Crvene zvezde, reprezentativac Srbije i dete kluba, Ognjen Dobrić produžio je ugovor sa crveno-belima do leta 2023!

 

 

 

 

 

Najbolji potpis leta. Neverovatno koliko je proigrao kod Radonje.

 

Doduše, neki pametni ljudi su njegove kvalitete videli mnogo davno, iako je poređenje sa Gudurićem mnogima tada izgledalo kao polujeres :happy:

 

 

  • +1 1
Link to comment

Neki od tih simpatizera se prodaju i za 2 crvene. Pa idol Partizanovih simpatizera je prelazio put od odlaska na inauguraciju do samoproklanovanog disidenta u razmaku od 1 sponzorskog ugovora.




Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
48 minutes ago, fandorin said:

Pa u tome i jeste kvaka, na basketu su u ogromnoj većini tzv simpatizeri, pa su šanse da se skandiranje desi mnogo veće, jer nema ko da ućutkuje. Nije mi najjasniji njegov plan, ali kao da je to prva idiotska stvar koju je uradio.

Misliš da ih neće poslati da "prevaspitavaju"?

Link to comment
17 minutes ago, Djolle said:

Hm, ako dobro razumem razmišljanje tzv simpatizera, može bg na vodi, helikopter, sveopšta pljačka i tiranija , ali ako supraničkom klubu da lovu za trenera i zvučna pojačanja, preti mu opasnost da bude protivan?

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

 

 

 

Odlično zapažanje.

Lep primer si naveo da niko bolje od njega nije pročitao ovaj narod. Nikakvi savetnici ni marketinški stručnjaci nisu mu potrebni.

Vladaće dokle god bude želeo.

Link to comment
23 minutes ago, Djolle said:

Hm, ako dobro razumem razmišljanje tzv simpatizera, može bg na vodi, helikopter, sveopšta pljačka i tiranija , ali ako supraničkom klubu da lovu za trenera i zvučna pojačanja, preti mu opasnost da bude protivan?

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

Nije baš sasvim isto. Ovde imaš nekoliko hiljada ljudi, na istom mestu, ujedinjenih oko iste stvari u specifičnoj (by Radonja) atmosferi. Kad padne helikopter teško je očekivati spontani izlazak toilkog broja ljudi i to međusobno nepovezanih. A nije da se ni to ne dešava, recimo kad se iznebuha najavi uvođenje polčasa preko javnog servisa.

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Moća said:

Misliš da ih neće poslati da "prevaspitavaju"?

Vrlo moguće. Ali, imali smo priliku, u dva navrata, da vidimo da simpatizeri mogu i da odnesu pobedu u toj vrsti sukoba. Mislim na slučaj Omić i slučaj Olimpijakos. 

Sa druge strane, naše komšije, pa i na ovom forumu i dalje veruju da iza Cska budžeta ne stoji Vučić nego stanoviti Branko i Kića koji odvaja dinar od svake šoljice kafe (kao Rosa za dojilje), te možda  dobijemo i dupli sedmični program skandiranja. 

  • +1 2
Link to comment
Nije baš sasvim isto. Ovde imaš nekoliko hiljada ljudi, na istom mestu, ujedinjenih oko iste stvari u specifičnoj (by Radonja) atmosferi. Kad padne helikopter teško je očekivati spontani izlazak toilkog broja ljudi i to međusobno nepovezanih. A nije da se ni to ne dešava, recimo kad se iznebuha najavi uvođenje polčasa preko javnog servisa.
Ma kapiram da će se i za druge stvari ljudi buniti, ali neki drugi ljudi. Simpatizeri i navijači će se oglasiti jedino ako im je klub "ugrožen". Ako je tako nema zime za njega, namiriće lako i jedne i druge.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

Link to comment
24 minutes ago, Djolle said:

Ma kapiram da će se i za druge stvari ljudi buniti, ali neki drugi ljudi. Simpatizeri i navijači će se oglasiti jedino ako im je klub "ugrožen". Ako je tako nema zime za njega, namiriće lako i jedne i druge.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

  Jesi siguran da među tih par hiljada simpatizera nema ljudi koji su bili na 1 od 5 miliona, ekološkim protestima ili onim od prošlog leta? Ja lično znam nekoliko. 

  

Link to comment
  Jesi siguran da među tih par hiljada simpatizera nema ljudi koji su bili na 1 od 5 miliona, ekološkim protestima ili onim od prošlog leta? Ja lično znam nekoliko. 
  
Sigurno je da ima, ipak ni nivajači ni simtatizeri nisu do sada prozivali vođu na utakmicama, sve je bilo ok.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

Link to comment

Dosta sa patkometrijom. Ovo je tema o KK Crvena Zvezda.

 

Ko nije u stanju da piše o KK Crvena Zvezda, ima temu dole na Deponiji, uz napomenu da moderatori i tamo zalaze po potrebi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...