Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Pa što bismo čekali da najskuplji igrači potpišu milionske ugovore ako imamo isto para? Pre bi se reklo da mi čekamo neke sirotinjske otpatke za ne više od 500k.

Link to comment
Just now, Nikodije said:

Pa što bismo čekali da najskuplji igrači potpišu milionske ugovore ako imamo isto para? Pre bi se reklo da mi čekamo neke sirotinjske otpatke za ne više od 500k.

 

gentlmenski dogovor. imaju prednost na draftu, a sa druge strane cekamo da vidimo koncepciju limarove vojske.

 

Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

zar nismo doveli ivanovica i white-a do sad? za babu se pravim da se nije desilo. 

 

ekipi fali tipa dva igraca. 

 

 

nema smisla da nam drzava da pare, a mi se stisli k'o nova mlada

Link to comment

ne znam, ne mogu da ispratim tok rasprave o drzavnim parama, niti imam zelju da pokusam. rekao bih da je ekipa blizu toga da bude formirana, pa sam to prokometarisao.

Link to comment

Valjda tri igrača, dva beka i centar.

Jedan centar računajući da Kuz ostaje.

A možda i samo jedan bek ako Volden ostaje. Zapravo još se ne zna sudbina Voldena i Noka.

Edited by Nikodije
Link to comment

Malo se gubi perspektiva u ovoj prici o parama. CZ vec ima igrace pod ugovorom koje mora da placa, zar ne, a ima i dugova.

Link to comment
1 minute ago, chandra said:

Malo se gubi perspektiva u ovoj prici o parama. CZ vec ima igrace pod ugovorom koje mora da placa, zar ne, a ima i dugova.

I Partizan ima igraca pod ugovorom koje mora da placa a dug im je po APR-u pre godinu dana bio blizu 8 miliona. 

Link to comment
10 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Od juče smo pod BATom. Toliko o dovođenju igrača.

 

sale trazi bonus za aba i kls?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...