Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Odlican potpis, ja zadovoljan

 Mnogo je bolji igrac nego sto je bio kod nas. 

 

Secam se da je Radonja pricao da Volters kad je dosao u Zvezdu, nije mogao na treningu da prevede loptu preko pola od Dzenkinsa i Lazica ida mu je trevalo dosta vremena od se spremi fizicki i uhvati svoj ritam. Kod vecine navijaca je tu ostavio los utisak.

 

Dobar potpis, ali ja se Jovicu nadam.. mnogo bih voleo da igramo sa 2 pleja. Pored Jovketa bi Ivanovic i Volters bili jos bolji.

Link to comment

Radonja što je stariji sve je veća konzerva koliko god to delovalo nemoguće. Ranije je moglo da mu se desi da dovede mačke u džaku tipa Đenka, Kvinsi, Cirbes, sada nema šanse, samo dobri poznanici.

Edited by Nikodije
Link to comment

Eto nama 17. mesta u EL i drugog u ABA :thumbsup:

 

Nejt je otprilike poslednji plej iznad nivoa Fiba lige šampiona koji nam je trebao.

 

Jack of all trades, master of none.

 

Nejt je igrač za prebogate klubove u kojima će biti treći plej i levo smetalo, i da ne ode baš sve u kurac kad uđe u igru.

 

Kad je tvrdo, ne postoji na terenu i to je sve što o njemu treba znati.

 

Jeziv promašaj i indicija ka čemu se krećemo.

Link to comment
3 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Eto nama 17. mesta u EL i drugog u ABA :thumbsup:

 

Nejt je otprilike poslednji plej iznad nivoa Fiba lige šampiona koji nam je trebao.

 

Jack of all trades, master of none.

 

Nejt je igrač za prebogate klubove u kojima će biti treći plej i levo smetalo, i da ne ode baš sve u kurac kad uđe u igru.

 

Kad je tvrdo, ne postoji na terenu i to je sve što o njemu treba znati.

 

Jeziv promašaj i indicija ka čemu se krećemo.

 

 

Ja sam siguran da ove godine idemo u top8, a sto se tice ABA lige tu nikakve probleme ne ocekujem. Jel ti vidis kakve divljake Partizan dovodi? Polivacemo ih 20 razlike, sasvim lagano. Dal te stvarno plase Zek Ledej i Kevin Panter.. pa to ce biti cirkus :laugh:

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Banjo said:

 

 

Ja sam siguran da ove godine idemo u top8, a sto se tice ABA lige tu nikakve probleme ne ocekujem. Jel ti vidis kakve divljake Partizan dovodi? Polivacemo ih 20 razlike, sasvim lagano. Dal te stvarno plase Zek Ledej i Kevin Panter.. pa to ce biti cirkus :laugh:

 

Kevin Panter je kod nas igrao kao car, čovek je uzimao bukvalno sumanute šuteve i pogađao ih u neverovatnim procentima, ima samopouzdanja, davao je fucking 15 poena u proseku u EL. U aba će da daje 25. 

Ne bojim se nikoga u Partizanu osim Obradovića. Disciplina pre svega koju će da nametne, toliko titula, iskustva, znanja... Ajde da smo izrazito igrački jači a nismo ni to. 

Biće jebeno, ali će barem biti zanimljivo. Nadam se da će Obradović zajedno sa Radonjom doprineti smirivanju strasti između dva kluba, bez obzira na Ćokija i sve što potencijalno može da mu padne na pamet. Ono, teren, poštovanje, fair play, pa neka pobedi bolji. Jeste izlizano, ali prijalo bi za promenu.

  • +1 4
Link to comment

Žoc može da doprinese smirivanju strasti samo dok pobeđuje. Mada ne znam kako on i bilo kakvo smirivanje mogu u istu rečenicu. Čovek je napravio skandal u jebenoj reprezentaciji, Zvezda/Partizan je blato u kome će da se savršeno valja. Plus ako na mesto Ćokija dodje manje SNS mudo od Ostoje, ovaj ima da dujaniše po čitav dan.

Nemoj da se pravimo blesavi, vanredno je košarkaški dobra stvar što je Zoc došao u Partizan, ne treba sumnjati i da će da štanca reprezentativce, ali van terena on je pola čovek pola Guča.

Nije uspeo kao trener Feneebahcea da se suzdrzi prvi put kad je dobio po nosu, evo sada će u Partizanu.

Mada je sva prilika da će slabo tu da bude nekog rivaliteta.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • Wub 1
  • Haha 3
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment

Nie Nnoko kriv što mu je naša struka vraćajući ga iz mrtvih samo reaktivirala stari ugovor 1 plus 1 sa opcijom da on odluči da li nastavlja saradnju pa nam je pojeo mesec i po dana cenkanjem dok se nije pojavila prva povoljnija EL ponuda. Nama su u zadnjih 5 sezona sva tri najveća iskopa ispod radara odradjeni u Tomić sezoni...Beron, Faje i Strato. Lorenzo, Lojd pa i Markus i Kvinsi su potpisani na momačke cifre u najmanju ruku.


Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...