Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Prva petorka recimo-

 

Jovic, opaki suter, Lazic, Wajt, Kuzmic

 

 

Druga-

 

Pefi, Ivanovic, Dobric, Kalina, Bjelica.

 

 

Ovo je suterski potentna ekipa.. odbrane nece smeti da skupljaju. Samo ce Pefiju da idu ispod bloka, ali tu je Ivanovic.... Jovic odmah sutira ako ga brane ispod bloka.. i pogadja u procentu od 50%.

 

Kazu na RSB da su Pefi i Bjelkan kumovi.. ja ga vec stavio u roster  :)

Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

ne znam o cemu pricas, pre 10 godina su nam igrali mile ilic i bojan popovic.

 

Mislim na Pefija i Jovića, da li su isti u odbrani kao i pre deset godina?

Link to comment
Prva petorka recimo-
 
Jovic, opaki suter, Lazic, Wajt, Kuzmic
 
 
Druga-
 
Pefi, Ivanovic, Dobric, Kalina, Bjelica.
 
 
Ovo je suterski potentna ekipa.. odbrane nece smeti da skupljaju. Samo ce Pefiju da idu ispod bloka, ali tu je Ivanovic.... Jovic odmah sutira ako ga brane ispod bloka.. i pogadja u procentu od 50%.
 
Kazu na RSB da su Pefi i Bjelkan kumovi.. ja ga vec stavio u roster  [emoji4]


Ako je Kuzmić starter u bilo kojoj varijanti staviti katanac na Pionir i prostorije na Kališu.
  • +1 3
Link to comment
23 minutes ago, ducca said:

 


Ako je Kuzmić starter u bilo kojoj varijanti staviti katanac na Pionir i prostorije na Kališu.

 

 

 

Pa znas da Radonja voli da pocne sa defanzivno jacom postavom pa onda glavni igraci ulaze jedan po jedan.  Verujem da ce mec da pocinju i Lazic i Kuzmic, sto ne znaci da ce imati veliku minutazu i posebno ne znaci da ce da zavrsavaju mec. Mec ce zavrsavati nasa najbolja postava, pod uslovom da je tesan rezultat.

 

 

Kalinic i Dzenkins u prajmu su pocinjali sa klupe kod Radonje.

 

Edit- Lazic je neretko zavrsavao meceve i igrao zadnjih par minuta.. da stisne malo, unese neku konfuziju kad je protivnik umoran.. mnogo mu veruje Dejo, a i ovaj zna da vrati poverenje, bogami.

 

Ja sam potpuno siguran da ce mec zabrsavati ova cetiri igraca- Kalinic, Dobric, Jovic, prvi centar.. samo tog za tog petog jos nisam siguran.. Mozda Lazic, Ivanovic ili taj bek suter

Edited by Banjo
Link to comment
12 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Ali ideje da će Bejlica da se guzi na pet...

 

:laugh:

 

 

Nece se guzi.. otvori se u pop dobije loptu, finta suta i igra licem.

Edited by Banjo
Link to comment
5 hours ago, Banjo said:

 

 

Nece se guzi.. otvori se u pop dobije loptu, finta suta i igra licem.

 

Da, a u odbrni će da čuva protivničkog centra negde oko linije za tri poena.

Link to comment
26 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Da, a u odbrni će da čuva protivničkog centra negde oko linije za tri poena.

 

 

Kad je mogao Rit mlitavi moze i Bjeli.. uostalom neke meceve je i u NBA igrao na 5.. posteno, ja ne gledam NBa ali tako kazu.

 

Ne bi on bio rupa u odbrani sigurno.. mozda bi mu malo problema napravio neki dominantan centar, tipa Milutinov, ali nema mnogo takvih koji zidaju u EL.

Pik bi branio dobro

Edited by Banjo
Link to comment
12 hours ago, theanswer said:

Rešili smo problem na pleju za reprezentaciju za vek vekova. Potrebno je samo da ima 2m i ne može biti loš. 

 

:laugh:

 

Tebe zulja sto ste doveli midzeta, divljaka tezgarosa?

Link to comment

Markovic bi bio koristan pre jedno 5,6 gdina, ne znam sta on moze da pruzi  nekoj ekipi u ovom trenutku. Bolji je  igrac Jovic od njega, cak da igra  samo sa jednom nogom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...